ورود اعضا

|

ثبت نام

خبر فوری :

نتایج زنده

Sparta Nijkerk

23ساعت50دقیقه مانده

Go Ahead Eagles

Cardiff City

23ساعت20دقیقه مانده

Newport County

Genk

23ساعت20دقیقه مانده

Waasland-Beveren

Hertha Zehlendorf

23ساعت20دقیقه مانده

Blau-Weiß 90 Berlin

Thisted FC

23ساعت20دقیقه مانده

Vejgaard B

Osasuna

22ساعت20دقیقه مانده

Mirandes

Slagelse B&I

22ساعت20دقیقه مانده

FA 2000

Getafe

21ساعت20دقیقه مانده

Rayo Vallecano

Malaga

21ساعت20دقیقه مانده

Alcorcon

Tudelano

21ساعت20دقیقه مانده

UD Logrones

Troyes

11ساعت20دقیقه مانده

Strasbourg

Sturm Graz II (Aut)

11ساعت20دقیقه مانده

Union Saint-Gilloise

Leganes

11ساعت20دقیقه مانده

Real Madrid II

Doxa

11ساعت20دقیقه مانده

Paris SG

Rebecquoise

11ساعت20دقیقه مانده

RWDM 47 (Bel)

Ballymena United

11ساعت20دقیقه مانده

Institute

Alanyaspor

11ساعت20دقیقه مانده

Fatih Karagümrük

Puente Genil

8ساعت20دقیقه مانده

Central Cordoba

Burton Albion

8ساعت5دقیقه مانده

Newcastle United U21

Aveley (Eng)

8ساعت5دقیقه مانده

Dagenham & Redbridge

Chippenham Town

8ساعت5دقیقه مانده

Taunton Town

Wigan Athletic

7ساعت50دقیقه مانده

Preston North End

Bamber Bridge (Eng)

7ساعت50دقیقه مانده

Blackpool

Knockbreda

7ساعت50دقیقه مانده

Portadown

Chichester City

7ساعت50دقیقه مانده

Burgess Hill Town

Coalville Town

7ساعت50دقیقه مانده

Mickleover

Fleetwood Town

7ساعت20دقیقه مانده

Leeds United U21

Fuenlabrada

7ساعت20دقیقه مانده

Getafe

Carlisle United

7ساعت20دقیقه مانده

Halifax Town

Rotherham United

7ساعت20دقیقه مانده

Middlesbrough

Sunderland

7ساعت20دقیقه مانده

Hull City

Hyde United

7ساعت20دقیقه مانده

Grimsby Town

Vicenza

7ساعت20دقیقه مانده

Lecce

Cambuur

6ساعت50دقیقه مانده

FC Emmen

Berron (Esp)

6ساعت50دقیقه مانده

Ceares

Real Titánico

6ساعت50دقیقه مانده

Mosconia

Jablonec

6ساعت20دقیقه مانده

CSKA-Sofia

NAC Breda

6ساعت20دقیقه مانده

Lommel SK

Den Bosch

6ساعت20دقیقه مانده

Helmond Sport

Eindhoven FC

6ساعت20دقیقه مانده

Lierse K

Real Zaragoza

6ساعت20دقیقه مانده

Atromitos

Jeddeloh

6ساعت20دقیقه مانده

Atlas Delmenhorst

Real Valladolid

6ساعت20دقیقه مانده

Osasuna

Valencia

6ساعت20دقیقه مانده

Levante

Bourg-en-Bresse

6ساعت20دقیقه مانده

Annecy

Chambly

6ساعت20دقیقه مانده

Fleury 91

Creteil

6ساعت20دقیقه مانده

Red Star

Laval

6ساعت20دقیقه مانده

St Maur Lusitanos

Orleans

6ساعت20دقیقه مانده

St-Pryvé St-Hilaire

Kickers Emden

6ساعت20دقیقه مانده

Alemannia Aachen

Haro Deportivo (Esp)

6ساعت20دقیقه مانده

Racing Rioja

Hertha Wiesbach (Ger)

6ساعت20دقیقه مانده

Eintracht Trier (Ger)

Heracles

6ساعت5دقیقه مانده

RKC Waalwijk

صنعت نفت ابادان

6ساعت5دقیقه مانده

ماشین سازی

آلومینیوم اراک

6ساعت5دقیقه مانده

نفت مسجد سلیمان

گل گهر سیرجان

6ساعت5دقیقه مانده

نساجی مازندران

شهر خودرو

6ساعت5دقیقه مانده

فولاد

استقلال

6ساعت5دقیقه مانده

سپاهان

تراکتور

6ساعت5دقیقه مانده

سايپا

ذوب آهن

6ساعت5دقیقه مانده

مس رفسنجان

پیکان

6ساعت5دقیقه مانده

پرسپوليس

Hagen / ​Uthlede

5ساعت50دقیقه مانده

SV Werder Bremen II

Paderborn

5ساعت50دقیقه مانده

Nurnberg

Balingen (Ger)

5ساعت50دقیقه مانده

Barockstadt Fulda-Lehn.

Concarneau

5ساعت50دقیقه مانده

Vannes

Chateauroux

5ساعت50دقیقه مانده

C' Chartres

BK Frem

5ساعت50دقیقه مانده

Roskilde

Brabrand

5ساعت50دقیقه مانده

Skive

Rot Weiss Ahlen

5ساعت50دقیقه مانده

Rot-Weiß Erfurt

Bremer SV

5ساعت50دقیقه مانده

VfL Oldenburg

FK Krylya Sovetov Samara

5ساعت20دقیقه مانده

Spartak Moscow

Arsenal Tula

5ساعت20دقیقه مانده

Rubin Kazan

Espanyol

5ساعت20دقیقه مانده

Cadiz CF

Villefranche

5ساعت20دقیقه مانده

Thonon Évian

FSV Frankfurt

5ساعت20دقیقه مانده

Hanau 93

Paris SG

5ساعت20دقیقه مانده

Doxa

Borussia Dortmund

4ساعت20دقیقه مانده

Bologna

Fiorentina

4ساعت20دقیقه مانده

Virtus Verona

Metz

4ساعت20دقیقه مانده

UNFP (Fra)

Sampdoria

4ساعت20دقیقه مانده

Spezia

Dordrecht

3ساعت50دقیقه مانده

Fortuna Sittard

Næstved

3ساعت20دقیقه مانده

B 93

Kolkheti Poti

3ساعت20دقیقه مانده

Dinamo Zugdidi

Utrecht II

1ساعت20دقیقه مانده

TOP Oss

Las Palmas B

4 0

UD San Fernando

União de Leiria

0 0

Anadia

Vitkovice

0 0

Valasske Mezirici

Wycombe Wanderers

0 0

Hanwell Town (Eng)

Sturm Graz II (Aut)

0 0

Standard Liège

Hythe Town

1 2

Maidstone United

Hertha BSC

4 3

Liverpool

Beniganim

0 2

Castellon (Esp)

Vohwinkel (Ger)

0 0

TuRU 1880 Düsseldorf

Barcelona II

6 0

FE Grama

Algeciras (Esp)

2 3

Al Shabab

Kickers Offenbach

1 4

Rot-Weiss Essen

Palermo

1 0

Monopoli

Dalum IF

4 1

SfB-Oure

Vicenza

0 0

Virtus Verona

Salernitana

0 0

Fermana

APOEL

0 0

Al Nasr

Fiorentina

9 0

Levico

Hellas Verona

3 2

Modena

Pisa

1 0

Pro Sesto

Benevento

3 1

Reggina 1914

Bochum

1 2

Vitesse

Vitesse

0 0

Bochum

Rodinghausen

0 0

Utrecht II

Philadelphia Union

0 0

Wrexham

زنده از شبکه سه

ایران - ایتالیا

والیبال المپیک توکیو

15:10

زنده از شبکه سه و سایت آنتن

ایران - ایتالیا

والیبال المپیک توکیو

15:10

بیشتر
خبرگزاری تماشاگر - یورو 2020؛ کدام تیم‌ها به مرحله حذفی صعود کرده‌اند؟

یورو 2020؛ کدام تیم‌ها به مرحله حذفی صعود کرده‌اند؟

خبرگزاری تماشاگر - کم‌کم چهره تیم های حاضر در دور یک هشتم نهایی یورو در حال مشخص شدن است.

  • کد خبر: 56875
  • 1400/04/01
  • بازدید: 14254

به گزارش "ورزش سه"، بازی های مرحله گروهی یورو 2020 رو به پایان است و چهره تیم های صعود کرده به مرحله یک هشتم نهایی کمابیش مشخص شده است. تیم هایی مانند بلژیک، هلند و ایتالیا با صدرنشینی در گروه های خود قاطعانه سهمیه حضور در دور حذفی این رقابت ها را به دست آورده اند.
با رسیدن به آخرین روزهای مرحله گروهی یورو 2020 سرنوشت تعدادی از گروه ها روشن است و در حالی که تیم های اول و دوم گروه ها مشخص شده اند برخی از تیم ها منتظر نتایج مسابقات سایر گروه ها هستند تا بفهمند آیا مرحله اول را در میان چهار تیم سوم برتر مرحله گروهی به پایان می رسانند یا خیر.
در حالی که تیم های اول و دوم گروه ها مستقیماً به مرحله حذفی راه می یابند، از بین شش تیم سوم فقط چهار تیم وارد مرحله بعدی می شوند. سوییس که در گروه A سوم شد، از سه مسابقه خود یک برد، یک تساوی و یک باخت کسب کرده است. اگرچه آنها رقیب قدرتمندی برای کسب سهمیه هستند، اما تا زمانی که تمام نتایج مشخص نشود، صعود آنها قطعی نیست.
 
تنها چهار تیم برتر رده سوم گروه ها به مرحله یک هشتم نهایی یورو 2020 راه می یابند
 
 
تیم هایی که به عنوان تیم اول گروه صعود خود را مسجل کرده اند عبارتند از: ایتالیا، بلژیک و هلند
تیم های که به عنوان تیم دوم گروه صعود خود را مسجل کرده اند عبارتند از: ولز، دانمارک و اتریش
 
 
تیم هایی که هنوز شانس آن را دارند که به عنوان تیم اول و یا دوم گروه به مرحله بعد صعود کنند عبارتند از: جمهوری چک، انگلیس، سوئد و فرانسه
تیم هایی که در گروه خود سوم شده اند اما در رقابت برای کسب سهمیه حضور در یک هشتم نهایی هستند عبارتند از: سوییس
 
از بین تیم های صدرنشین گروه ها، بلژیک و هلند با یکی از چهار تیم برتر رده سومی دیدار خواهند کرد در حالی که ولز و ایتالیا باید به ترتیب به مصاف دانمارک و اتریش بروند.
 
در گروه D انگلیس در نخستین دیدار خود 1-0 کرواسی را شکست داد و در دومین بازی 0-0 برابر اسکاتلند متوقف شد. جمهوری

اخبار مرتبط

  • فوتبالیستی که خسته یا مصدوم نمی شود/ آمار عجیب ستاره بارسلونا

    بیشتر...
  • المپیک توکیو| ترکیب جالب اسپانیا با حضور ستارگان یورو 2020 +عکس

    بیشتر...
  • مانچینی: آلمان نیازی به یادگیری از ایتالیا ندارد

    بیشتر...

چک شگفتی ساز این گروه از آب در آمد و در نخستین بازی خود 2-0 اسکاتلند را شکست داد و در دومین بازی برابر کرواسی به تساوی 1-1 رسید. در آخرین روز از مرحله گروهی جمهوری چک باید به مصاف انگلیس برود و کرواسی با اسکاتلند رو به رو خواهد شد.
 
در گروه E اسپانیا در بازی نخست خود برابر سوئد به تساوی بدون گل رضایت داد و برابر لهستان نیز 1-1 کرد. لهستان در نخستین بازی خود برابر اسلواکی 2-1 شکست خورد و در دومین بازی برابر اسپانیا مساوی کرد. سوئد پس از تساوی در نخستین بازی برابر اسپانیا در دومین بازی خود برابر اسلواکی به برتری 1-0 دست یافت. در آخرین روز از این بازی ها اسپانیا به اسلواکی رو به رو خواهد شد و لهستان با سوئد بازی می کند.
 
همه نگاه ها به گروه F است، گروه مرگ که در آن برای تیم های بزرگی مثل پرتغال و آلمان هنوز همه چیز ممکن است. هر دوی این تیم ها همچنان شانس صعود را پیش رو دارند. هر کدام از تیم های پرتغال و آلمان می تواند به عنوان تیم اول گروه F کار خود را به پایان برساند و همچنین ممکن است که از این رقابت ها در همین مرحله گروهی حذف شوند!
آلمان در نخستین بازی خود برابر فرانسه 1-0 شکست خورد و در دومین بازی برابر پرتغال 4-2 پیروز شد. پرتغال نیز در نخستین بازی خود 3-0 مجارستان را شکست داد و در دومین بازی برابر آلمان شکست خورد. از سوی دیگر فرانسه در نخستین دیدار برابر آلمان به پیروزی رسید و در میان شگفتی برابر مجارستان 1-1 متوقف شد.
در آخرین روز ار رقابت ها در گروه F، فرانسه با پرتغال رو به رو خواهد شد و  آلمان برابر مجارستان غول‌کش قرار می گیرد.
 
پس از مشخص شدن چهار تیم برتر در بین تیم های رده سومی گروه ها، طبق ایین نامه این رقابت ها مشخص خواهد شد که کدام تیم رده سوم با کدام حریف بازی خواهد کرد. تنها پس از مشخص شدن چهار تیم برتر رده سومی تکلیف بازی های مرحله یک هشتم نهایی یورو 2020 مشخص خواهد شد.
 
تیم هایی که هنوز این شانس را دارند که در گروه خود سوم شوند عبارتند از:
 
جدول گروه A
 
گروه A
نتیجه قطعی: سوییس با چهار امتیاز، تفاضل گل 1-، چهار گل زده، یک پیروزی
 
جدول گروه B
 
گروه B
نتیجه قطعی: فنلاند با سه امتیاز، تفاضل گل 2-، یک گل زده و یک پیروزی
 
جدول گروه C
 
گروه C
نتیجه قطعی: اوکراین با سه امتیاز، تفاضل گل 1-، چهار گل زده و یک پیروزی
 
جدول گروه D
 
گروه D
آخرین بازی این گروه روز سه‌شنبه برگزار خواهد شد؛
 
جمهوری چک با چهار امتیاز، تفاضل گل 2+، سه گل زده و یک پیروزی
انگلیس با چهار امتیاز، تفاضل گل 1+، یک گل زده و یک پیروزی
کرواسی با یک امتیاز، تفاضل گل 1-، یک گل زده و صفر پیروزی
اسکاتلند با یک امتیاز، تفاضل گل 2-، صفر گل زده و صفر پیروزی
 
جدول گروه E
 
گروه E
آخرین بازی این گروه روز چهارشنبه برگزار خواهد شد؛
 
سوئد با چهار امتیاز، تفاضل گل 1+، یک گل زده و یک پیروزی
اسلواکی با سه امتیاز، تفاضل گل 0، دو گل زده و یک پیروزی
اسپانیا با دو امتیاز، تفاضل گل 0، یک گل زده و صفر پیروزی
لهستان با یک امتیاز، تفاضل گل 1-، دو گل زده و صفر پیروزی
 
جدول گروه F
 
گروه F
آخرین بازی این گروه روز چهارشنبه برگزار خواهد شد؛
 
فرانسه با چهار امتیاز، تفاضل گل 1+، دو گل زده و یک پیروزی
پرتغال با سه امتیاز، تفاضل گل 1+، پنج گل زده و یک پیروزی
آلمان با سه امتیاز، تفاضل گل 1+، چهار گل زده و یک پیروزی
مجارستان با یک امتیاز، تفاضل گل 3-، یک گل زده و صفر پیروزی
 
 
اما تکلیف بهترین تیم های سوم گروه ها چگونه مشخص خواهد شد؟
 
نتایج کسب شده توسط تیم های سوم در مرحله گروهی طبق بندهای زیر با یکدیگر مقایسه خواهد شد تا بهترین تیم های سوم مشخص شوند:
 
-بالاترین امتیاز
-تفاضل گل بهتر
-تعداد گل زده بیشتر
-تعداد برد بیشتر
-تعداد امتیاز منفی انضباطی کمتر(برمبنای تعداد کارت زرد و قرمز دریافت شده. هر کارت قرمز سه امتیاز منفی و هر کارت زرد یک امتیاز منفی حساب خواهد شد.)
-جایگاه در رده‌بندی کلی تیم های حاضر در یورو
 

منبع: ورزش 3
0 نظر

ترین ها
تقابل بازماندگان ایران و امریکا در جام جهانی (عکس)
تقابل بازماندگان ایران و امریکا در جام جهانی (عکس)

خبرگزاری تماشاگر - صبح امروز به وقت تهران تیم ملی بسکتبال ایران در دومین دیدار خود در توکیو به مصاف امریکا رفت که تقابل دو بازیکن محبوب و امتیاز آور دو تیم سعنی حدادی و دورنت جذاب بود.

تاریخ: 1400/05/06 بازدید: 14,999
شگفتی بزرگ المپیک؛ شکست جوکوویچ، نوله به فینال نرسید!
شگفتی بزرگ المپیک؛ شکست جوکوویچ، نوله به فینال نرسید!

خبرگزاری تماشاگر - نواک جوکوویچ شماره 1 تنیس دنیا با شکست از الکساندر زِورف نتوانست به فینال تنیس المپیک برسد تا شگفتی بزرگی رقم بخورد.

تاریخ: 1400/05/08 بازدید: 14,999
ذوب‌آهن: مگر لیگ برنامه ستاره‌ساز است

خبرگزاری تماشاگر - باشگاه ذوب‌آهن به شدت نگران اتفاقاتی است که پیش از دیدار تراکتور و سایپا در تبریز در حال رخ دادن است.

تاریخ: 1400/05/08 بازدید: 14,999
Powered by SinanSoft. © Tamashagar.