ورود اعضا

|

ثبت نام

خبر فوری :

نتایج زنده

Huddersfield Town

23ساعت50دقیقه مانده

Crewe Alexandra

Leeds United U21

23ساعت50دقیقه مانده

Real Betis

Almere City

23ساعت20دقیقه مانده

Groningen

Dover Athletic

23ساعت20دقیقه مانده

Stevenage

Staines Town

23ساعت20دقیقه مانده

Maidenhead United

Heracles

23ساعت20دقیقه مانده

Jong De Graafschap

Sutton United

23ساعت20دقیقه مانده

Swindon Town

Weiche Flensburg

23ساعت20دقیقه مانده

Kolding IF

Sparta Nijkerk

22ساعت50دقیقه مانده

Go Ahead Eagles

Cardiff City

22ساعت20دقیقه مانده

Newport County

Genk

22ساعت20دقیقه مانده

Waasland-Beveren

Hertha Zehlendorf

22ساعت20دقیقه مانده

Blau-Weiß 90 Berlin

Thisted FC

22ساعت20دقیقه مانده

Vejgaard B

Osasuna

21ساعت20دقیقه مانده

Mirandes

Slagelse B&I

21ساعت20دقیقه مانده

FA 2000

Getafe

20ساعت20دقیقه مانده

Rayo Vallecano

Malaga

20ساعت20دقیقه مانده

Alcorcon

Tudelano

20ساعت20دقیقه مانده

UD Logrones

Troyes

10ساعت20دقیقه مانده

Strasbourg

Sturm Graz II (Aut)

10ساعت20دقیقه مانده

Union Saint-Gilloise

Leganes

10ساعت20دقیقه مانده

Real Madrid II

Doxa

10ساعت20دقیقه مانده

Paris SG

Rebecquoise

10ساعت20دقیقه مانده

RWDM 47 (Bel)

Ballymena United

10ساعت20دقیقه مانده

Institute

Alanyaspor

10ساعت20دقیقه مانده

Fatih Karagümrük

Puente Genil

7ساعت20دقیقه مانده

Central Cordoba

Burton Albion

7ساعت5دقیقه مانده

Newcastle United U21

Aveley (Eng)

7ساعت5دقیقه مانده

Dagenham & Redbridge

Chippenham Town

7ساعت5دقیقه مانده

Taunton Town

Wigan Athletic

6ساعت50دقیقه مانده

Preston North End

Bamber Bridge (Eng)

6ساعت50دقیقه مانده

Blackpool

Knockbreda

6ساعت50دقیقه مانده

Portadown

Chichester City

6ساعت50دقیقه مانده

Burgess Hill Town

Coalville Town

6ساعت50دقیقه مانده

Mickleover

Fleetwood Town

6ساعت20دقیقه مانده

Leeds United U21

Fuenlabrada

6ساعت20دقیقه مانده

Getafe

Carlisle United

6ساعت20دقیقه مانده

Halifax Town

Rotherham United

6ساعت20دقیقه مانده

Middlesbrough

Sunderland

6ساعت20دقیقه مانده

Hull City

Hyde United

6ساعت20دقیقه مانده

Grimsby Town

Vicenza

6ساعت20دقیقه مانده

Lecce

Cambuur

5ساعت50دقیقه مانده

FC Emmen

Berron (Esp)

5ساعت50دقیقه مانده

Ceares

Real Titánico

5ساعت50دقیقه مانده

Mosconia

Jablonec

5ساعت20دقیقه مانده

CSKA-Sofia

NAC Breda

5ساعت20دقیقه مانده

Lommel SK

Den Bosch

5ساعت20دقیقه مانده

Helmond Sport

Eindhoven FC

5ساعت20دقیقه مانده

Lierse K

Real Zaragoza

5ساعت20دقیقه مانده

Atromitos

Jeddeloh

5ساعت20دقیقه مانده

Atlas Delmenhorst

Real Valladolid

5ساعت20دقیقه مانده

Osasuna

Valencia

5ساعت20دقیقه مانده

Levante

Bourg-en-Bresse

5ساعت20دقیقه مانده

Annecy

Chambly

5ساعت20دقیقه مانده

Fleury 91

Creteil

5ساعت20دقیقه مانده

Red Star

Laval

5ساعت20دقیقه مانده

St Maur Lusitanos

Orleans

5ساعت20دقیقه مانده

St-Pryvé St-Hilaire

Kickers Emden

5ساعت20دقیقه مانده

Alemannia Aachen

Haro Deportivo (Esp)

5ساعت20دقیقه مانده

Racing Rioja

Hertha Wiesbach (Ger)

5ساعت20دقیقه مانده

Eintracht Trier (Ger)

Heracles

5ساعت5دقیقه مانده

RKC Waalwijk

صنعت نفت ابادان

5ساعت5دقیقه مانده

ماشین سازی

آلومینیوم اراک

5ساعت5دقیقه مانده

نفت مسجد سلیمان

گل گهر سیرجان

5ساعت5دقیقه مانده

نساجی مازندران

شهر خودرو

5ساعت5دقیقه مانده

فولاد

استقلال

5ساعت5دقیقه مانده

سپاهان

تراکتور

5ساعت5دقیقه مانده

سايپا

ذوب آهن

5ساعت5دقیقه مانده

مس رفسنجان

پیکان

5ساعت5دقیقه مانده

پرسپوليس

Hagen / ​Uthlede

4ساعت50دقیقه مانده

SV Werder Bremen II

Paderborn

4ساعت50دقیقه مانده

Nurnberg

Balingen (Ger)

4ساعت50دقیقه مانده

Barockstadt Fulda-Lehn.

Concarneau

4ساعت50دقیقه مانده

Vannes

Chateauroux

4ساعت50دقیقه مانده

C' Chartres

BK Frem

4ساعت50دقیقه مانده

Roskilde

Brabrand

4ساعت50دقیقه مانده

Skive

Rot Weiss Ahlen

4ساعت50دقیقه مانده

Rot-Weiß Erfurt

Bremer SV

4ساعت50دقیقه مانده

VfL Oldenburg

FK Krylya Sovetov Samara

4ساعت20دقیقه مانده

Spartak Moscow

Arsenal Tula

4ساعت20دقیقه مانده

Rubin Kazan

Espanyol

4ساعت20دقیقه مانده

Cadiz CF

Villefranche

4ساعت20دقیقه مانده

Thonon Évian

FSV Frankfurt

4ساعت20دقیقه مانده

Hanau 93

Paris SG

4ساعت20دقیقه مانده

Doxa

Borussia Dortmund

3ساعت20دقیقه مانده

Bologna

Fiorentina

3ساعت20دقیقه مانده

Virtus Verona

Metz

3ساعت20دقیقه مانده

UNFP (Fra)

Sampdoria

3ساعت20دقیقه مانده

Spezia

Dordrecht

2ساعت50دقیقه مانده

Fortuna Sittard

Næstved

2ساعت20دقیقه مانده

B 93

Kolkheti Poti

2ساعت20دقیقه مانده

Dinamo Zugdidi

Utrecht II

0ساعت20دقیقه مانده

TOP Oss

Las Palmas B

5 0

UD San Fernando

União de Leiria

0 0

Anadia

Vitkovice

0 0

Valasske Mezirici

Wycombe Wanderers

0 0

Hanwell Town (Eng)

Sturm Graz II (Aut)

0 0

Standard Liège

Hythe Town

1 2

Maidstone United

Hertha BSC

4 3

Liverpool

Beniganim

0 2

Castellon (Esp)

Vohwinkel (Ger)

0 0

TuRU 1880 Düsseldorf

Barcelona II

6 0

FE Grama

Algeciras (Esp)

2 3

Al Shabab

Kickers Offenbach

1 4

Rot-Weiss Essen

Palermo

1 0

Monopoli

Dalum IF

4 1

SfB-Oure

Vicenza

0 0

Virtus Verona

Salernitana

0 0

Fermana

APOEL

0 0

Al Nasr

Fiorentina

9 0

Levico

Hellas Verona

3 2

Modena

Pisa

1 0

Pro Sesto

Benevento

3 1

Reggina 1914

Bochum

1 2

Vitesse

Vitesse

0 0

Bochum

Rodinghausen

0 0

Utrecht II

زنده از سایت آنتن

صنعت نفت آبادان - ماشین سازی

هفته ۳۰ لیگ برتر ایران

21:15

زنده از سایت آنتن

آلومینیوم اراک - نفت‌ مسجدسلیمان

هفته ۳۰ لیگ برتر ایران

21:15

بیشتر
خبرگزاری تماشاگر - ورود به خبرگزاری تماشاگر
ورود اعضا
آیا هنوز در خبرگزاری تماشاگر ثبت نام نکرده اید؟ ثبت نام کنید.
به خبرگزاری تماشاگر خوش آمدید
با موفقیت وارد شدید.
Powered by SinanSoft. © Tamashagar.