ورود اعضا

|

ثبت نام

خبر فوری :

نتایج زنده

Almere City

23ساعت39دقیقه مانده

Groningen

Dover Athletic

23ساعت39دقیقه مانده

Stevenage

Staines Town

23ساعت39دقیقه مانده

Maidenhead United

Heracles

23ساعت39دقیقه مانده

Jong De Graafschap

Sutton United

23ساعت39دقیقه مانده

Swindon Town

Weiche Flensburg

23ساعت39دقیقه مانده

Kolding IF

Sparta Nijkerk

23ساعت9دقیقه مانده

Go Ahead Eagles

Cardiff City

22ساعت39دقیقه مانده

Newport County

Genk

22ساعت39دقیقه مانده

Waasland-Beveren

Hertha Zehlendorf

22ساعت39دقیقه مانده

Blau-Weiß 90 Berlin

Thisted FC

22ساعت39دقیقه مانده

Vejgaard B

Osasuna

21ساعت39دقیقه مانده

Mirandes

Slagelse B&I

21ساعت39دقیقه مانده

FA 2000

Getafe

20ساعت39دقیقه مانده

Rayo Vallecano

Malaga

20ساعت39دقیقه مانده

Alcorcon

Tudelano

20ساعت39دقیقه مانده

UD Logrones

Troyes

10ساعت39دقیقه مانده

Strasbourg

Sturm Graz II (Aut)

10ساعت39دقیقه مانده

Union Saint-Gilloise

Leganes

10ساعت39دقیقه مانده

Real Madrid II

Doxa

10ساعت39دقیقه مانده

Paris SG

Rebecquoise

10ساعت39دقیقه مانده

RWDM 47 (Bel)

Ballymena United

10ساعت39دقیقه مانده

Institute

Alanyaspor

10ساعت39دقیقه مانده

Fatih Karagümrük

Puente Genil

7ساعت39دقیقه مانده

Central Cordoba

Burton Albion

7ساعت24دقیقه مانده

Newcastle United U21

Aveley (Eng)

7ساعت24دقیقه مانده

Dagenham & Redbridge

Chippenham Town

7ساعت24دقیقه مانده

Taunton Town

Wigan Athletic

7ساعت9دقیقه مانده

Preston North End

Bamber Bridge (Eng)

7ساعت9دقیقه مانده

Blackpool

Knockbreda

7ساعت9دقیقه مانده

Portadown

Chichester City

7ساعت9دقیقه مانده

Burgess Hill Town

Coalville Town

7ساعت9دقیقه مانده

Mickleover

Fleetwood Town

6ساعت39دقیقه مانده

Leeds United U21

Fuenlabrada

6ساعت39دقیقه مانده

Getafe

Carlisle United

6ساعت39دقیقه مانده

Halifax Town

Rotherham United

6ساعت39دقیقه مانده

Middlesbrough

Sunderland

6ساعت39دقیقه مانده

Hull City

Hyde United

6ساعت39دقیقه مانده

Grimsby Town

Vicenza

6ساعت39دقیقه مانده

Lecce

Cambuur

6ساعت9دقیقه مانده

FC Emmen

Berron (Esp)

6ساعت9دقیقه مانده

Ceares

Real Titánico

6ساعت9دقیقه مانده

Mosconia

Jablonec

5ساعت39دقیقه مانده

CSKA-Sofia

NAC Breda

5ساعت39دقیقه مانده

Lommel SK

Den Bosch

5ساعت39دقیقه مانده

Helmond Sport

Eindhoven FC

5ساعت39دقیقه مانده

Lierse K

Real Zaragoza

5ساعت39دقیقه مانده

Atromitos

Jeddeloh

5ساعت39دقیقه مانده

Atlas Delmenhorst

Real Valladolid

5ساعت39دقیقه مانده

Osasuna

Valencia

5ساعت39دقیقه مانده

Levante

Bourg-en-Bresse

5ساعت39دقیقه مانده

Annecy

Chambly

5ساعت39دقیقه مانده

Fleury 91

Creteil

5ساعت39دقیقه مانده

Red Star

Laval

5ساعت39دقیقه مانده

St Maur Lusitanos

Orleans

5ساعت39دقیقه مانده

St-Pryvé St-Hilaire

Kickers Emden

5ساعت39دقیقه مانده

Alemannia Aachen

Haro Deportivo (Esp)

5ساعت39دقیقه مانده

Racing Rioja

Hertha Wiesbach (Ger)

5ساعت39دقیقه مانده

Eintracht Trier (Ger)

Heracles

5ساعت24دقیقه مانده

RKC Waalwijk

صنعت نفت ابادان

5ساعت24دقیقه مانده

ماشین سازی

آلومینیوم اراک

5ساعت24دقیقه مانده

نفت مسجد سلیمان

گل گهر سیرجان

5ساعت24دقیقه مانده

نساجی مازندران

شهر خودرو

5ساعت24دقیقه مانده

فولاد

استقلال

5ساعت24دقیقه مانده

سپاهان

تراکتور

5ساعت24دقیقه مانده

سايپا

ذوب آهن

5ساعت24دقیقه مانده

مس رفسنجان

پیکان

5ساعت24دقیقه مانده

پرسپوليس

Hagen / ​Uthlede

5ساعت9دقیقه مانده

SV Werder Bremen II

Paderborn

5ساعت9دقیقه مانده

Nurnberg

Balingen (Ger)

5ساعت9دقیقه مانده

Barockstadt Fulda-Lehn.

Concarneau

5ساعت9دقیقه مانده

Vannes

Chateauroux

5ساعت9دقیقه مانده

C' Chartres

BK Frem

5ساعت9دقیقه مانده

Roskilde

Brabrand

5ساعت9دقیقه مانده

Skive

Rot Weiss Ahlen

5ساعت9دقیقه مانده

Rot-Weiß Erfurt

Bremer SV

5ساعت9دقیقه مانده

VfL Oldenburg

FK Krylya Sovetov Samara

4ساعت39دقیقه مانده

Spartak Moscow

Arsenal Tula

4ساعت39دقیقه مانده

Rubin Kazan

Espanyol

4ساعت39دقیقه مانده

Cadiz CF

Villefranche

4ساعت39دقیقه مانده

Thonon Évian

FSV Frankfurt

4ساعت39دقیقه مانده

Hanau 93

Paris SG

4ساعت39دقیقه مانده

Doxa

Borussia Dortmund

3ساعت39دقیقه مانده

Bologna

Fiorentina

3ساعت39دقیقه مانده

Virtus Verona

Metz

3ساعت39دقیقه مانده

UNFP (Fra)

Sampdoria

3ساعت39دقیقه مانده

Spezia

Dordrecht

3ساعت9دقیقه مانده

Fortuna Sittard

Næstved

2ساعت39دقیقه مانده

B 93

Kolkheti Poti

2ساعت39دقیقه مانده

Dinamo Zugdidi

Utrecht II

0ساعت39دقیقه مانده

TOP Oss

Las Palmas B

5 0

UD San Fernando

União de Leiria

0 0

Anadia

Vitkovice

0 0

Valasske Mezirici

Wycombe Wanderers

0 0

Hanwell Town (Eng)

Sturm Graz II (Aut)

0 0

Standard Liège

Hythe Town

1 2

Maidstone United

Hertha BSC

4 3

Liverpool

Beniganim

0 2

Castellon (Esp)

Vohwinkel (Ger)

0 0

TuRU 1880 Düsseldorf

Barcelona II

6 0

FE Grama

Algeciras (Esp)

2 3

Al Shabab

Kickers Offenbach

1 4

Rot-Weiss Essen

Palermo

1 0

Monopoli

Dalum IF

4 1

SfB-Oure

Vicenza

0 0

Virtus Verona

Salernitana

0 0

Fermana

APOEL

0 0

Al Nasr

Fiorentina

9 0

Levico

Hellas Verona

3 2

Modena

Pisa

1 0

Pro Sesto

Benevento

3 1

Reggina 1914

Bochum

1 2

Vitesse

Vitesse

0 0

Bochum

Rodinghausen

0 0

Utrecht II

زنده از سایت آنتن

صنعت نفت آبادان - ماشین سازی

هفته ۳۰ لیگ برتر ایران

21:15

زنده از سایت آنتن

آلومینیوم اراک - نفت‌ مسجدسلیمان

هفته ۳۰ لیگ برتر ایران

21:15

بیشتر
خبرگزاری تماشاگر - برترین گلهای ضربه ایستگاهی رونالدو در لالیگا

برترین گلهای ضربه ایستگاهی رونالدو در لالیگا

برترین گلهای ضربه ایستگاهی رونالدو در لالیگا

  • کد خبر : 4082
  • زمان : 21:47 - 1400/04/30
  • بازديد : 9

بهترين ويدئوها

0 نظر

Powered by SinanSoft. © Tamashagar.