ورود اعضا

|

ثبت نام

خبر فوری :

نتایج زنده

Osasuna

23ساعت7دقیقه مانده

Mirandes

Slagelse B&I

23ساعت7دقیقه مانده

FA 2000

Getafe

22ساعت7دقیقه مانده

Rayo Vallecano

Malaga

22ساعت7دقیقه مانده

Alcorcon

Tudelano

22ساعت7دقیقه مانده

UD Logrones

Troyes

12ساعت7دقیقه مانده

Strasbourg

Sturm Graz II (Aut)

12ساعت7دقیقه مانده

Union Saint-Gilloise

Leganes

12ساعت7دقیقه مانده

Real Madrid II

Doxa

12ساعت7دقیقه مانده

Paris SG

Rebecquoise

12ساعت7دقیقه مانده

RWDM 47 (Bel)

Ballymena United

12ساعت7دقیقه مانده

Institute

Alanyaspor

12ساعت7دقیقه مانده

Fatih Karagümrük

Puente Genil

9ساعت7دقیقه مانده

Central Cordoba

Burton Albion

8ساعت52دقیقه مانده

Newcastle United U21

Aveley (Eng)

8ساعت52دقیقه مانده

Dagenham & Redbridge

Chippenham Town

8ساعت52دقیقه مانده

Taunton Town

Wigan Athletic

8ساعت37دقیقه مانده

Preston North End

Bamber Bridge (Eng)

8ساعت37دقیقه مانده

Blackpool

Knockbreda

8ساعت37دقیقه مانده

Portadown

Chichester City

8ساعت37دقیقه مانده

Burgess Hill Town

Coalville Town

8ساعت37دقیقه مانده

Mickleover

Fleetwood Town

8ساعت7دقیقه مانده

Leeds United U21

Fuenlabrada

8ساعت7دقیقه مانده

Getafe

Carlisle United

8ساعت7دقیقه مانده

Halifax Town

Rotherham United

8ساعت7دقیقه مانده

Middlesbrough

Sunderland

8ساعت7دقیقه مانده

Hull City

Hyde United

8ساعت7دقیقه مانده

Grimsby Town

Vicenza

8ساعت7دقیقه مانده

Lecce

Cambuur

7ساعت37دقیقه مانده

FC Emmen

Berron (Esp)

7ساعت37دقیقه مانده

Ceares

Real Titánico

7ساعت37دقیقه مانده

Mosconia

Jablonec

7ساعت7دقیقه مانده

CSKA-Sofia

NAC Breda

7ساعت7دقیقه مانده

Lommel SK

Den Bosch

7ساعت7دقیقه مانده

Helmond Sport

Eindhoven FC

7ساعت7دقیقه مانده

Lierse K

Real Zaragoza

7ساعت7دقیقه مانده

Atromitos

Jeddeloh

7ساعت7دقیقه مانده

Atlas Delmenhorst

Real Valladolid

7ساعت7دقیقه مانده

Osasuna

Valencia

7ساعت7دقیقه مانده

Levante

Bourg-en-Bresse

7ساعت7دقیقه مانده

Annecy

Chambly

7ساعت7دقیقه مانده

Fleury 91

Creteil

7ساعت7دقیقه مانده

Red Star

Laval

7ساعت7دقیقه مانده

St Maur Lusitanos

Orleans

7ساعت7دقیقه مانده

St-Pryvé St-Hilaire

Kickers Emden

7ساعت7دقیقه مانده

Alemannia Aachen

Haro Deportivo (Esp)

7ساعت7دقیقه مانده

Racing Rioja

Hertha Wiesbach (Ger)

7ساعت7دقیقه مانده

Eintracht Trier (Ger)

Heracles

6ساعت52دقیقه مانده

RKC Waalwijk

صنعت نفت ابادان

6ساعت52دقیقه مانده

ماشین سازی

آلومینیوم اراک

6ساعت52دقیقه مانده

نفت مسجد سلیمان

گل گهر سیرجان

6ساعت52دقیقه مانده

نساجی مازندران

شهر خودرو

6ساعت52دقیقه مانده

فولاد

استقلال

6ساعت52دقیقه مانده

سپاهان

تراکتور

6ساعت52دقیقه مانده

سايپا

ذوب آهن

6ساعت52دقیقه مانده

مس رفسنجان

پیکان

6ساعت52دقیقه مانده

پرسپوليس

Hagen / ​Uthlede

6ساعت37دقیقه مانده

SV Werder Bremen II

Paderborn

6ساعت37دقیقه مانده

Nurnberg

Balingen (Ger)

6ساعت37دقیقه مانده

Barockstadt Fulda-Lehn.

Concarneau

6ساعت37دقیقه مانده

Vannes

Chateauroux

6ساعت37دقیقه مانده

C' Chartres

BK Frem

6ساعت37دقیقه مانده

Roskilde

Brabrand

6ساعت37دقیقه مانده

Skive

Rot Weiss Ahlen

6ساعت37دقیقه مانده

Rot-Weiß Erfurt

Bremer SV

6ساعت37دقیقه مانده

VfL Oldenburg

FK Krylya Sovetov Samara

6ساعت7دقیقه مانده

Spartak Moscow

Arsenal Tula

6ساعت7دقیقه مانده

Rubin Kazan

Espanyol

6ساعت7دقیقه مانده

Cadiz CF

Villefranche

6ساعت7دقیقه مانده

Thonon Évian

FSV Frankfurt

6ساعت7دقیقه مانده

Hanau 93

Paris SG

6ساعت7دقیقه مانده

Doxa

Borussia Dortmund

5ساعت7دقیقه مانده

Bologna

Fiorentina

5ساعت7دقیقه مانده

Virtus Verona

Metz

5ساعت7دقیقه مانده

UNFP (Fra)

Sampdoria

5ساعت7دقیقه مانده

Spezia

Dordrecht

4ساعت37دقیقه مانده

Fortuna Sittard

Næstved

4ساعت7دقیقه مانده

B 93

Kolkheti Poti

4ساعت7دقیقه مانده

Dinamo Zugdidi

Utrecht II

2ساعت7دقیقه مانده

TOP Oss

Las Palmas B

2 0

UD San Fernando

União de Leiria

0 0

Anadia

Vitkovice

0 0

Valasske Mezirici

Wycombe Wanderers

0 0

Hanwell Town (Eng)

Sturm Graz II (Aut)

0 0

Standard Liège

Hythe Town

1 2

Maidstone United

Hertha BSC

4 3

Liverpool

Beniganim

0 2

Castellon (Esp)

Vohwinkel (Ger)

0 0

TuRU 1880 Düsseldorf

Barcelona II

6 0

FE Grama

Algeciras (Esp)

2 3

Al Shabab

Kickers Offenbach

1 4

Rot-Weiss Essen

Palermo

1 0

Monopoli

Dalum IF

4 1

SfB-Oure

Vicenza

0 0

Virtus Verona

Salernitana

0 0

Fermana

APOEL

0 0

Al Nasr

Fiorentina

9 0

Levico

Hellas Verona

3 2

Modena

Pisa

1 0

Pro Sesto

Benevento

3 1

Reggina 1914

Bochum

1 2

Vitesse

Vitesse

0 0

Bochum

Rodinghausen

0 0

Utrecht II

Philadelphia Union

0 0

Wrexham

زنده از شبکه سه

ایران - ایتالیا

والیبال المپیک توکیو

15:10

زنده از شبکه سه و سایت آنتن

ایران - ایتالیا

والیبال المپیک توکیو

15:10

بیشتر
خبرگزاری تماشاگر - باورهای غلط درباره ورزش بدنسازی

باورهای غلط درباره ورزش بدنسازی

این فایل صوتی رایگان (پادکست صوتی) هم به باورهای غلطی که در ورزش بدن سازی باب شده می پردازیم . مثلا اختصاص ورزشهای مجزا به عضلات خاص . با ما همراه باشید
منبع: