ورود اعضا

|

ثبت نام

خبر فوری :

نتایج زنده

Osasuna

23ساعت36دقیقه مانده

Mirandes

Slagelse B&I

23ساعت36دقیقه مانده

FA 2000

Getafe

22ساعت36دقیقه مانده

Rayo Vallecano

Malaga

22ساعت36دقیقه مانده

Alcorcon

Tudelano

22ساعت36دقیقه مانده

UD Logrones

Troyes

12ساعت36دقیقه مانده

Strasbourg

Sturm Graz II (Aut)

12ساعت36دقیقه مانده

Union Saint-Gilloise

Leganes

12ساعت36دقیقه مانده

Real Madrid II

Doxa

12ساعت36دقیقه مانده

Paris SG

Rebecquoise

12ساعت36دقیقه مانده

RWDM 47 (Bel)

Ballymena United

12ساعت36دقیقه مانده

Institute

Alanyaspor

12ساعت36دقیقه مانده

Fatih Karagümrük

Puente Genil

9ساعت36دقیقه مانده

Central Cordoba

Burton Albion

9ساعت21دقیقه مانده

Newcastle United U21

Aveley (Eng)

9ساعت21دقیقه مانده

Dagenham & Redbridge

Chippenham Town

9ساعت21دقیقه مانده

Taunton Town

Wigan Athletic

9ساعت6دقیقه مانده

Preston North End

Bamber Bridge (Eng)

9ساعت6دقیقه مانده

Blackpool

Knockbreda

9ساعت6دقیقه مانده

Portadown

Chichester City

9ساعت6دقیقه مانده

Burgess Hill Town

Coalville Town

9ساعت6دقیقه مانده

Mickleover

Fleetwood Town

8ساعت36دقیقه مانده

Leeds United U21

Fuenlabrada

8ساعت36دقیقه مانده

Getafe

Carlisle United

8ساعت36دقیقه مانده

Halifax Town

Rotherham United

8ساعت36دقیقه مانده

Middlesbrough

Sunderland

8ساعت36دقیقه مانده

Hull City

Hyde United

8ساعت36دقیقه مانده

Grimsby Town

Vicenza

8ساعت36دقیقه مانده

Lecce

Cambuur

8ساعت6دقیقه مانده

FC Emmen

Berron (Esp)

8ساعت6دقیقه مانده

Ceares

Real Titánico

8ساعت6دقیقه مانده

Mosconia

Jablonec

7ساعت36دقیقه مانده

CSKA-Sofia

NAC Breda

7ساعت36دقیقه مانده

Lommel SK

Den Bosch

7ساعت36دقیقه مانده

Helmond Sport

Eindhoven FC

7ساعت36دقیقه مانده

Lierse K

Real Zaragoza

7ساعت36دقیقه مانده

Atromitos

Jeddeloh

7ساعت36دقیقه مانده

Atlas Delmenhorst

Real Valladolid

7ساعت36دقیقه مانده

Osasuna

Valencia

7ساعت36دقیقه مانده

Levante

Bourg-en-Bresse

7ساعت36دقیقه مانده

Annecy

Chambly

7ساعت36دقیقه مانده

Fleury 91

Creteil

7ساعت36دقیقه مانده

Red Star

Laval

7ساعت36دقیقه مانده

St Maur Lusitanos

Orleans

7ساعت36دقیقه مانده

St-Pryvé St-Hilaire

Kickers Emden

7ساعت36دقیقه مانده

Alemannia Aachen

Haro Deportivo (Esp)

7ساعت36دقیقه مانده

Racing Rioja

Hertha Wiesbach (Ger)

7ساعت36دقیقه مانده

Eintracht Trier (Ger)

Heracles

7ساعت21دقیقه مانده

RKC Waalwijk

صنعت نفت ابادان

7ساعت21دقیقه مانده

ماشین سازی

آلومینیوم اراک

7ساعت21دقیقه مانده

نفت مسجد سلیمان

گل گهر سیرجان

7ساعت21دقیقه مانده

نساجی مازندران

شهر خودرو

7ساعت21دقیقه مانده

فولاد

استقلال

7ساعت21دقیقه مانده

سپاهان

تراکتور

7ساعت21دقیقه مانده

سايپا

ذوب آهن

7ساعت21دقیقه مانده

مس رفسنجان

پیکان

7ساعت21دقیقه مانده

پرسپوليس

Hagen / ​Uthlede

7ساعت6دقیقه مانده

SV Werder Bremen II

Paderborn

7ساعت6دقیقه مانده

Nurnberg

Balingen (Ger)

7ساعت6دقیقه مانده

Barockstadt Fulda-Lehn.

Concarneau

7ساعت6دقیقه مانده

Vannes

Chateauroux

7ساعت6دقیقه مانده

C' Chartres

BK Frem

7ساعت6دقیقه مانده

Roskilde

Brabrand

7ساعت6دقیقه مانده

Skive

Rot Weiss Ahlen

7ساعت6دقیقه مانده

Rot-Weiß Erfurt

Bremer SV

7ساعت6دقیقه مانده

VfL Oldenburg

FK Krylya Sovetov Samara

6ساعت36دقیقه مانده

Spartak Moscow

Arsenal Tula

6ساعت36دقیقه مانده

Rubin Kazan

Espanyol

6ساعت36دقیقه مانده

Cadiz CF

Villefranche

6ساعت36دقیقه مانده

Thonon Évian

FSV Frankfurt

6ساعت36دقیقه مانده

Hanau 93

Paris SG

6ساعت36دقیقه مانده

Doxa

Borussia Dortmund

5ساعت36دقیقه مانده

Bologna

Fiorentina

5ساعت36دقیقه مانده

Virtus Verona

Metz

5ساعت36دقیقه مانده

UNFP (Fra)

Sampdoria

5ساعت36دقیقه مانده

Spezia

Dordrecht

5ساعت6دقیقه مانده

Fortuna Sittard

Næstved

4ساعت36دقیقه مانده

B 93

Kolkheti Poti

4ساعت36دقیقه مانده

Dinamo Zugdidi

Utrecht II

2ساعت36دقیقه مانده

TOP Oss

Las Palmas B

0ساعت6دقیقه مانده

UD San Fernando

União de Leiria

0 0

Anadia

Vitkovice

0 0

Valasske Mezirici

Wycombe Wanderers

0 0

Hanwell Town (Eng)

Sturm Graz II (Aut)

0 0

Standard Liège

Hythe Town

1 2

Maidstone United

Hertha BSC

4 3

Liverpool

Beniganim

0 2

Castellon (Esp)

Vohwinkel (Ger)

0 0

TuRU 1880 Düsseldorf

Barcelona II

6 0

FE Grama

Algeciras (Esp)

2 3

Al Shabab

Kickers Offenbach

1 4

Rot-Weiss Essen

Palermo

1 0

Monopoli

Dalum IF

4 1

SfB-Oure

Vicenza

0 0

Virtus Verona

Salernitana

0 0

Fermana

APOEL

0 0

Al Nasr

Fiorentina

9 0

Levico

Hellas Verona

3 2

Modena

Pisa

1 0

Pro Sesto

Benevento

3 1

Reggina 1914

Bochum

1 2

Vitesse

Vitesse

0 0

Bochum

Rodinghausen

0 0

Utrecht II

Philadelphia Union

0 0

Wrexham

زنده از شبکه سه

ایران - ایتالیا

والیبال المپیک توکیو

15:10

زنده از شبکه سه و سایت آنتن

ایران - ایتالیا

والیبال المپیک توکیو

15:10

بیشتر
خبرگزاری تماشاگر - المپیک توکیو| برنامه کامل مسابقات کاروان کشورمان در ژاپن به وقت تهران

المپیک توکیو| برنامه کامل مسابقات کاروان کشورمان در ژاپن به وقت تهران

خبرگزاری تماشاگر - سی و دومین دوره بازی های المپیک از فردا در توکیو آغاز می شود و برنامه مسابقات ورزشکاران کشورمان به وقت تهران مشخص شده است

  • کد خبر: 66138
  • 1400/04/31
  • بازدید: 14254

به گزارش خبرگزاری فارس،سی و دومین دوره بازی‌های المپیک از فردا اول مرداد در توکیوی ژاپن آغاز می شود. در زیر می توانید برنامه کامل مسابقات ورزشکاران ایرانی همزمان با ساعت به وقت تهران را مشاهده کنید: توکیو 2020 بسکتبال ورزشکار ماده تاریخ و ساعت برگزاری مکان توضیحات 12 نفر بسکتبال مردان یکشنبه 3 مرداد 5:30 Saitama Super Arean ایران - برنده تورنمنت انتخابی کانادا ایران - آمریکا ایران - فرانسه 1/4 نهایی چهارشنبه 6 مرداد 8:20 شنبه 9 مرداد 5:30 سه‌شنبه 12 مرداد - پنجشنبه 14 مرداد - نیمه نهایی شنبه 16 مرداد - طلا، نقره و برنز، توزیع مدال   بوکس ورزشکار ماده تاریخ و ساعت برگزاری مکان توضیحات شاهین موسوی وزن پنجم 69 تا 76 کیلوگرم یکشنبه 3 مرداد  12:30تا 15:15 Kokugikan Arena مرحله 32 پنجشنبه 7 مرداد 6:30 تا 9:30 12:30 تا 15:30 مرحله 16 یکشنبه 10 مرداد 6:30 تا 9:30 12:30 تا 15:30 1/4 نهایی پنجشنبه 14 مرداد 9:30 تا 11:40 نیمه نهایی شنبه 16 مرداد 9:30 تا 11:30 فینال - توزیع مدال دانیال شه‌بخش وزن دوم 52 تا 57  کیلوگرم دوشنبه 4 مرداد 6:30 تا 10:30 مرحله 32 پنجشنبه 7 مرداد 6:30 تا 10:30 12:30 تا 15:40 مرحله 16 یکشنبه 10 مرداد 6:30 تا 9:30 12:30 تا 15 1/4 نهایی سه‌شنبه 12 مرداد 6:30 تا 9 نیمه نهایی پنجشنبه 14 مرداد 9:30 تا 11 فینال - توزیع مدال   تکواندو ورزشکار ماده تاریخ و ساعت برگزاری مکان توضیحات آرمین هادی‌پور 58 کیلوگرم مردان شنبه 2 مرداد 5:30 تا 12:30 14:30 تا 19 Makuhari Messe Hall A مرحله 16 - 1/8 مقدماتی -1/4 نیمه نهایی **** شانس مجدد، برنز، فینال، توزیع مدال میرهاشم حسینی 68 کیلوگرم مردان یکشنبه 3 مرداد 5:30 تا 12:30 14:30 تا 19 ناهید کیانی 57 کیلوگرم زنان یکشنبه 3 مرداد 5:30 تا 12:30 14:30 تا 19   تنیس روی میز ورزشکار ماده تاریخ و ساعت برگزاری مکان توضیحات نیما عالمیان انفرادی مردان شنبه 2 مرداد 4:30 تا 18 Tokyo Metropolitan Gymnasium مرحله مقدماتی انفرادی مرحله 1 انفرادی مردان یکشنبه 3 مرداد 4:30 تا 18 مرحله 2 انفرادی مردان دوشنبه 4 مرداد 4:30 تا 18 مرحله 2 و 3 انفرادی مردان سه‌شنبه 5 مرداد 4:30 مرحله سوم انفرادی چهارشنبه 6 مرداد - یک چهارم نهایی پنجشنبه 7 مرداد - نیمه نهایی جمعه 8 مرداد - طلا، برنز و توزیع مدال   تیراندازی با کمان ورزشکار ماده تاریخ و ساعت برگزاری مکان توضیحات میلاد وزیری ریکرو انفرادی مردان  جمعه 1 مرداد 8:30 Yumenoshima Park Archery Field مرحله انتخابی (رنکینگ) سه‌شنبه 5 مرداد 7 1/23 و 1/16 مرحله حذفی چهارشنبه 6 مرداد 7 1/23 و 1/16 مرحله حذفی پنجشنبه 7 مرداد 7 1/23 و 1/16 مرحله حذفی شنبه 9 مرداد - 1/8 حذفی  1/4 نهایی، نیمه نهایی، برنز، فینال، توزیع مدال   تیراندازی ورزشکار ماده تاریخ و ساعت برگزاری مکان توضیحات جواد فروغی 10 متر تپانچه بادی شنبه 2 مرداد 4 تا 12 Asaka Shooting Range-R&P Qual.&Finals مرحله انتخابی، فینال، توزیع مدال تپانچه بادی میکس سه‌شنبه 5 مرداد 4:30 مرحله انتخابی، فینال، توزیع مدال هانیه رستمیان 10 متر تپانچه بادی یکشنبه 3 مرداد 4:30 تا 12 مرحله انتخابی، فینال، توزیع مدال تپانچه بادی میکس سه‌شنبه 5 مرداد 4:30 مرحله انتخابی، فینال، توزیع مدال 25 متر تپانچه بادی پنجشنبه 7 مرداد 4:30 مرحله انتخابی اولیه جمعه 8 مرداد 4:30 انتخابی - فینال - توزیع مدال مهیار صداقت 50 متر تفنگ 3 وضعیت دوشنبه 11 مرداد 4 تا 13:30 مرحله انتخابی، فینال، توزیع مدال 10

اخبار مرتبط

  • پیروزی مهم والیبال برزیل مقابل آمریکا

    بیشتر...
  • لهستان صعود کرد؛ ژاپن محکوم به پیروزی بر ایران

    بیشتر...
  • تیلور، بزرگ‌ترین رقیب حسن یزدانی در راه تاریخسازی

    بیشتر...

متر تفنگ بادی یکشنبه 3 مرداد 4:30 تا 12 مرحله انتخابی، فینال، توزیع مدال تفنگ بادی میکس سه‌شنبه 5 مرداد 8:45 مرحله انتخابی، فینال، توزیع مدال فاطمه کرم‌زاده 10 متر تفنگ بادی شنبه 2 مرداد 4 تا 12 مرحله انتخابی، فینال، توزیع مدال 50 متر تفنگ 3 وضعیت شنبه 9 مرداد 7:30تا 12:40 مرحله انتخابی، فینال، توزیع مدال نجمه خدمتی 10 متر تفنگ بادی شنبه 2 مرداد 4 تا 12 مرحله انتخابی، فینال، توزیع مدال تفنگ بادی میکس سه‌شنبه 5 مرداد 8:45 مرحله انتخابی، فینال، توزیع مدال 50 متر تفنگ 3 وضعیت شنبه 9 مرداد 8 مرحله انتخابی، فینال، توزیع مدال آرمینا صادقیان 10 متر تفنگ بادی شنبه 2 مرداد 4 تا 12 مرحله انتخابی، فینال، توزیع مدال تفنگ بادی میکس سه‌شنبه 5 مرداد 8:45 مرحله انتخابی، فینال، توزیع مدال 50 متر تفنگ 3 وضعیت شنبه 9 مرداد 7:30 تا 12:40 مرحله انتخابی، فینال، توزیع مدال   دو و میدانی ورزشکار ماده تاریخ و ساعت برگزاری مکان توضیحات احسان حدادی پرتاب دیسک جمعه 8 مرداد 4:30 تا 8 Olympic Stadium دور انتخابی شنبه 9 مرداد 14:30 تا 17:25 فینال یکشنبه 10 مرداد - توزیع مدال حسن تفتیان 100 متر شنبه 9 مرداد 4:30 تا 7 دور مقدماتی یکشنبه 10 مرداد 15:10 تا 19 نیمه نهایی - فینال فرزانه فصیحی 100 متر جمعه 8 مرداد 4:30 تا 8 مقدماتی شنبه 9 مرداد - نیمه نهایی - فینال   دوچرخه سواری ورزشکار ماده تاریخ و ساعت برگزاری مکان توضیحات سعید صفرزاده جاده مردان شنبه 2 مرداد 6:30 تا 13:45 Fuji International Speedway Start from Musashinonomori Park مسابقه و توزیع مدال تایم تریل مردان چهارشنبه 6 مرداد 7 تا 13:10 Start from Musashinonomori Park مسابقه و توزیع مدال   شمشیربازی (سابر مردان) ورزشکار ماده تاریخ و ساعت برگزاری مکان توضیحات مجتبی عابدینی علی پاکدامن محمد رهبری انفرادی شنبه 2 مرداد 4:30 تا 11:50 Makuhari Messe Hall B جدول 64 نفره - جدول 32 نفره - جدول 16 نفره 1/4 نهایی، نیمه نهایی، برنز، فینال، توزیع مدال مجتبی عابدینی علی پاکدامن محمد رهبری محمد فتوحی تیمی چهارشنبه 6 مرداد 5:30 تا 10:50 جدول 16 نفره، 1/4 نهایی، طبقه‌بندی، نیمه نهایی، رده‌بندی مقام 5-6 و 7-8 برنز، فینال، توزیع مدال   قایقرانی (روئینگ) ورزشکار ماده تاریخ و ساعت برگزاری مکان توضیحات نازنین ملایی تکنفر زنان  (2000 متر) جمعه 1 مرداد 4 Sea Forest Waterway رده‌بندی شنبه 2 مرداد 4 شانس مجدد یکشنبه  3 مرداد 4:30 نیمه نهایی گروه E/F دوشنبه 4 مرداد 4:30 یک‌چهارم نهایی سه‌شنبه 5 مرداد 4 نیمه نهایی گروه C/D چهارشنبه 6 مرداد 7 نیمه نهایی گروه A/B پنجشنبه 7 مرداد 7 فینال گروه‌های E, F و D جمعه 8 مرداد 7 فینال گروه‌های B, C و A توزیع مدال   قایقرانی (کایاک) ورزشکار ماده تاریخ و ساعت برگزاری مکان توضیحات علی آقامیرزایی کایاک تکنفره مردان (1000 متر) دوشنبه 11 مرداد 5 Sea Forest Waterway رده‌بندی و یک چهارم نهایی سه‌شنبه 12 مرداد 5 نیمه نهایی، فینال و توزیع مدال   کاراته (کومیته) ورزشکار ماده تاریخ و ساعت برگزاری مکان توضیحات سارا بهمن‌یار 55- کیلوگرم پنجشنبه 14 مرداد 12:30 تا 17:30 Nippon Budokan حذفی، نیمه نهایی، برنز، فینال، توزیع مدال سجاد گنج‌زاده 75+ کیلوگرم شنبه 16 مرداد 9:30 تا 16 حذفی، نیمه نهایی، برنز، فینال، توزیع مدال حمیده عباسعلی 61+ کیلوگرم شنبه 16 مرداد 9:30 تا 16 حذفی، نیمه نهایی، برنز، فینال، توزیع مدال   کشتی فرنگی ورزشکار ماده تاریخ و ساعت  برگزاری مکان توضیحات علیرضا نجاتی 60 کیلوگرم یکشنبه 10 مرداد 6:30 Makhari Messe Hall A 1/8 نهایی - 1/4 نهایی نیمه نهایی دوشنبه 11 مرداد 13:45 شانس مجدد برنز، فینال، توزیع مدال امین میرزازاده 130 کیلوگرم یکشنبه 10 مرداد 6:30 1/8 نهایی - 1/4 نهایی نیمه نهایی دوشنبه 11 مرداد 13:45 شانس مجدد برنز، فینال، توزیع مدال محمدعلی گرایی 77 کیلوگرم دوشنبه  11 مرداد 6:30 1/8 نهایی - 1/4 نهایی نیمه نهایی سه‌شنبه 12 مرداد 13:45 شانس مجدد برنز، فینال، توزیع مدال محمدهادی ساروی 97 کیلوگرم دوشنبه 11 مرداد 6:30 1/8 نهایی - 1/4 نهایی نیمه نهایی سه‌شنبه 12 مرداد 13:45 شانس مجدد برنز، فینال، توزیع مدال محمدرضا گرایی 67 کیلوگرم سه‌شنبه 12 مرداد 6:30 1/8 نهایی - 1/4 نهایی نیمه نهایی چهارشنبه 13 مرداد 13:45 شانس مجدد برنز، فینال، توزیع مدال   کشتی آزاد ورزشکار ماده تاریخ و ساعت برگزاری مکان توضیحات رضا اطری 57 کیلوگرم مردان چهارشنبه 13 مرداد 6:30 Makuhari Messe Hall A 1/8 نهایی - 1/4 نهایی نیمه نهایی پنجشنبه 14 مرداد 13:45 شانس مجدد برنز، فینال، توزیع مدال حسن یزدانی 85 کیلوگرم مردان چهارشنبه  13 مرداد 6:30 1/8 نهایی - 1/4 نهایی نیمه نهایی پنجشنبه 14 مرداد 13:45 شانس مجدد برنز، فینال، توزیع مدال امیرحسین زارع 125 کیلوگرم مردان پنجشنبه 14 مرداد 6:30 1/8 نهایی - 1/4 نهایی نیمه نهایی جمعه 15 مرداد 13:45 شانس مجدد برنز، فینال، توزیع مدال مصطفی حسین‌خانی 74 کیلوگرم مردان پنجشنبه 14 مرداد 6:30 1/8 نهایی - 1/4 نهایی نیمه نهایی جمعه 15 مرداد 13:45 شانس مجدد برنز، فینال، توزیع مدال محمدحسین محمدیان 97 کیلوگرم مردان جمعه 15 مرداد 6:30 1/8 نهایی - 1/4 نهایی نیمه نهایی شنبه 16 مرداد 13:45 شانس مجدد برنز، فینال، توزیع مدال مرتضی قیاسی 65 کیلوگرم مردان جمعه 15 مرداد 6:30 1/8 نهایی - 1/4 نهایی نیمه نهایی شنبه 16 مرداد 13:45 شانس مجدد برنز، فینال، توزیع مدال   والیبال ورزشکار ماده تاریخ و ساعت برگزاری مکان توضیحات 12 نفر والیبال مردان گروه A شنبه 2 مرداد 15:10 Ariake Arena ایران - لهستان ایران - ونزوئلا ایران - کانادا ایران - ایتالیا ایران - ژاپن دوشنبه 4 مرداد 4:30 چهارشنبه 6 مرداد 4:30 جمعه 8 مرداد 15:10 یکشنبه 10 مرداد 15:10 سه‌شنبه 12 مرداد 4:30 1/4 نهایی پنجشنبه 14 مرداد 8:30 نیمه نهایی شنبه 16 مرداد 19:15 برنز، نقره، طلا و توزیع مدال   وزنه برداری ورزشکار ماده تاریخ و ساعت برگزاری مکان توضیحات علی هاشمی 109 کیلوگرم سه‌شنبه 12 مرداد 15:20 تا 18:20 Tokyo International Forun گروه A-B توزیع مدال علی نوروزی 109+ کیلوگرم چهارشنبه 13 مرداد 15:20 تا 18:20 گروه A-B توزیع مدال   شنا ورزشکار ماده تاریخ و ساعت برگزاری مکان توضیحات متین بالسینی 50 متر آزاد جمعه 8 مرداد 14:30 Tokyo Aquatics Center مرحله مقدماتی 100 متر پروانه پنجشنبه 7 مرداد 14:30 جمعه 8 مرداد 6 نیمه نهایی   بدمینتون ورزشکار ماده تاریخ و ساعت برگزاری مکان توضیحات ثریا آقایی حاجی آقا انفرادی زنان شنبه 2 مرداد 4:30 تا 10 Musashino Forest Sport Plaza مرحله گروهی - انفرادی یکشنبه 3 مرداد 4:30 تا 10 مرحله گروهی - انفرادی دوشنبه 4 مرداد 4:30 تا 10 مرحله گروهی - انفرادی سه‌شنبه 5 مرداد 4:30 تا 10 مرحله گروهی - انفرادی چهارشنبه 6 مرداد 4:30 تا 10 مرحله گروهی - انفرادی پنجشنبه 7 مرداد - 1/16 مرحله حذفی جمعه 8 مرداد - یک چهارم نهایی انتهای پیام/

منبع: فارس
0 نظر

ترین ها
تقابل بازماندگان ایران و امریکا در جام جهانی (عکس)
تقابل بازماندگان ایران و امریکا در جام جهانی (عکس)

خبرگزاری تماشاگر - صبح امروز به وقت تهران تیم ملی بسکتبال ایران در دومین دیدار خود در توکیو به مصاف امریکا رفت که تقابل دو بازیکن محبوب و امتیاز آور دو تیم سعنی حدادی و دورنت جذاب بود.

تاریخ: 1400/05/06 بازدید: 14,999
داستان رویایی سونیسا؛ غیرمنتظره‌ترین طلای المپیک
داستان رویایی سونیسا؛ غیرمنتظره‌ترین طلای المپیک

خبرگزاری تماشاگر - سونیسا لی پس از کناره‌گیری هم تیمی اش سیمون بایلز موفق شد تا طلای ژیمناستیک را از آن خود کند و جشن و شادمانی را به اعضای خانواده اش هدیه دهد.

تاریخ: 1400/05/08 بازدید: 14,999
صالحی امیری: مربی خوب خارجی می‌خواهیم

خبرگزاری تماشاگر - رئیس کمیته ملی المپیک ظهر امروز با رئیس فدراسیون جهانی شنا و معاون فنی شورای المپیک آسیا دیدار و گفتگو کرد.

تاریخ: 1400/05/08 بازدید: 14,999
Powered by SinanSoft. © Tamashagar.