ورود اعضا

|

ثبت نام

خبر فوری :

حسینی: از دیاباته و قایدی نمی ترسم

نتایج زنده

Al Rayyan

21ساعت50دقیقه مانده

Goa (Ind)

Sirius

21ساعت50دقیقه مانده

Brommapojkarna

Goa (Ind)

21ساعت50دقیقه مانده

Al Rayyan

Pakhtakor

21ساعت50دقیقه مانده

تراکتور

Goa (Ind)

21ساعت50دقیقه مانده

پرسپوليس

پرسپوليس

21ساعت50دقیقه مانده

Goa (Ind)

تراکتور

21ساعت50دقیقه مانده

Pakhtakor

پرسپوليس

18ساعت20دقیقه مانده

Al Rayyan

پرسپوليس

18ساعت20دقیقه مانده

Al Wahda

Al Rayyan

16ساعت50دقیقه مانده

پرسپوليس

Al Shorta

16ساعت50دقیقه مانده

استقلال اف.سی

Al Sharjah

16ساعت50دقیقه مانده

Pakhtakor

Al Sharjah

16ساعت50دقیقه مانده

تراکتور

Al Shorta

16ساعت50دقیقه مانده

Al Ahli SC

Al Shorta

16ساعت50دقیقه مانده

Al-Duhail

Al Wehdat

16ساعت50دقیقه مانده

Al-Nasr

Al Wehdat

16ساعت50دقیقه مانده

Al-Sadd

Al-Duhail

16ساعت50دقیقه مانده

Al Ahli SC

Al-Duhail

16ساعت50دقیقه مانده

Al Shorta

Al-Duhail

16ساعت50دقیقه مانده

استقلال اف.سی

Al-Hilal

16ساعت50دقیقه مانده

Istiqlol Dushanbe

Al-Hilal

16ساعت50دقیقه مانده

Shabab Al-Ahli Dubai

Al-Nasr

16ساعت50دقیقه مانده

Al Wehdat

Al-Nasr

16ساعت50دقیقه مانده

Al-Sadd

Al-Sadd

16ساعت50دقیقه مانده

Al Wehdat

Al-Sadd

16ساعت50دقیقه مانده

Al-Nasr

استقلال اف.سی

16ساعت50دقیقه مانده

Al Ahli SC

استقلال اف.سی

16ساعت50دقیقه مانده

Al Shorta

Al Ahli SC

16ساعت50دقیقه مانده

استقلال اف.سی

استقلال اف.سی

16ساعت50دقیقه مانده

Al-Duhail

Goa (Ind)

16ساعت50دقیقه مانده

Al Rayyan

Goa (Ind)

16ساعت50دقیقه مانده

پرسپوليس

Istiqlol Dushanbe

16ساعت50دقیقه مانده

Al-Hilal

Istiqlol Dushanbe

16ساعت50دقیقه مانده

Shabab Al-Ahli Dubai

Pakhtakor

16ساعت50دقیقه مانده

Al Sharjah

Pakhtakor

16ساعت50دقیقه مانده

تراکتور

پرسپوليس

16ساعت50دقیقه مانده

Al Rayyan

پرسپوليس

16ساعت50دقیقه مانده

Goa (Ind)

Shabab Al-Ahli Dubai

16ساعت50دقیقه مانده

Istiqlol Dushanbe

تراکتور

16ساعت50دقیقه مانده

Al Sharjah

تراکتور

16ساعت50دقیقه مانده

Pakhtakor

Daegu

16ساعت50دقیقه مانده

Chiangrai Utd

Al Rayyan

16ساعت50دقیقه مانده

Goa (Ind)

Pohang

16ساعت50دقیقه مانده

Ratchaburi

Al Ahli SC

16ساعت50دقیقه مانده

Al Shorta

Al Ahli SC

16ساعت50دقیقه مانده

Al-Duhail

Shabab Al-Ahli Dubai

16ساعت50دقیقه مانده

Al-Hilal

Santos

7ساعت20دقیقه مانده

San Lorenzo

Paris SG

1ساعت50دقیقه مانده

Bayern Munich

Chelsea

1ساعت50دقیقه مانده

FC Porto

HJK

4 0

AC Oulu

استقلال ملاسانی

0 1

خیبر خرم آباد

پارس جنوبی جم

3 1

اکسین البرز

قشقایی شیراز

0 0

پرسپولیس پاکدشت

Navad Urmia

0 1

فجر سپاسی

مس

2 0

آستارا

Chooka Talesh

1 3

استقلال خوزستان

ملوان

1 0

رایکا بابل

Khoosheh Talai (Irn)

0 1

شاهین بوشهر

بادران تهران

2 0

Arman Gohar (Irn)

North Star

7 1

Virginia United

Brighton

0 0

Everton

Celta Vigo

3 4

Sevilla

Mouscron

2 3

Antwerp

Benevento

0 1

Sassuolo

Hoffenheim

0 0

Bayer Leverkusen

شبکه 2

استقلال - فولاد

10:12

شبکه 3

سایپا - نساجی مازندران

09:55

بیشتر

آزاد و فرنگی کاران ایران حریفان خود را شناختند

رقابت های بین المللی کشتی جام دانکلوف و نیکولای پتروف روزهای ۱۹ تا ۲۲ فروردین ماه در شهر پلودیو بلغارستان برگزار می شود.

  • کد خبر: 31918
  • 1400/01/19
  • بازدید: 14254

به گزارش خبرگزاری مهر، قرعه کشی اوزان ۶۱، ۷۰، ۷۹ و ۹۲ کیلوگرم کشتی آزاد و ۵۵، ۶۳، ۷۲ و ۸۲ کیلوگرم کشتی فرنگی، امشب برگزار شد که سه نماینده کشورمان حریفان خود را شناختند که قرعه نمایندگان کشورمان به شرح زیر است: کشتی فرنگی: در وزن ۶۳ کیلوگرم که ۸ کشتی گیر حضور دارند، آرمین محب ثابت در دور نخست به مصاف ویچف از بلغارستان می‌رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی با برنده شکتی میان ماچالیکاشف از گرجستان و آرولو از اکوادور مبارزه خواهد کرد. در وزن ۷۲ کیلوگرم علی ارسلان پس از استراحت در دور اول در دور دوم و در مرحله نیمه‌هایی به مصاف

اخبار مرتبط

  • ناصر علیزاده به مدال طلا دست یافت

    بیشتر...
  • کشتی قهرمانی آسیا| کسب سومین طلا برای ایران/یوسفی قهرمان شد

    بیشتر...
  • امین طاهری به جای زارع مسافر قزاقستان شد

    بیشتر...

باشار از ترکیه می‌رود و در صورت پیروزی بر این کشتی گیر در دور دوم با برنده مبارزه میان ماکسیموویچ از صربستان و نوربوسینوف از قزاقستان مصاف خواهد داد. در این وزن ۱۱ کشتی گیر شرکت کرده‌اند. کشتی آزاد: در وزن ۷۹ کیلوگرم که ۱۰ نفر حضور دارند حمیدرضا زرین پیکر پس از استراحت در دور اول در دور دوم به مصاف آبدیگابار از قزاقستان می‌رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور دوم و مرحله نیمه نهایی باید منتظر نتایج کشتی گیران گرجستان، بلغارستان و قزاقستان باشد. بر اساس برنامه اعلامی، رقابت‌های اوزان ۶۱، ۷۰، ۷۹ و ۹۲ کیلوگرم کشتی آزاد و ۵۵، ۶۳، ۷۲ و ۸۲ کیلوگرم کشتی فرنگی روزهای پنج شنبه و جمعه ۱۹ و ۲۰ فروردین ماه، مسابقات اوزان ۵۷، ۶۵ و ۷۴ کیلوگرم کشتی آزاد و ۸۷، ۹۷ و ۱۳۰ کیلوگرم کشتی فرنگی روزهای ۲۰ و ۲۱ فروردین و رقابت‌های ۸۶، ۹۷ و ۱۲۵ کیلوگرم کشتی آزاد و ۶۰، ۶۷ و ۷۷ کیلوگرم کشتی فرنگی روزهای ۲۱ و ۲۲ فروردین ماه برگزار می‌شود. اسامی نمایندگان کشورمان در این رقابت‌ها به شرح زیر است: تیم منتخب کشتی آزاد: کشتی آزاد: ۷۴ کیلوگرم: جمال عبادی ۷۹ کیلوگرم: حمید زرین پیکر ۹۷ کیلوگرم: مجتبی گلیج ۱۲۵ کیلوگرم: امین طاهری کشتی فرنگی: ۶۰ کیلوگرم: پویا ناصرپور ۶۳ کیلوگرم: آرمین محب ثابت ۷۲ کیلوگرم: علی ارسلان ۸۷ کیلوگرم: مهدی فلاح

منبع: مهر
0 نظر

ترین ها
عراق قهرمان مسابقات دوومیدانی مشهد شد
عراق قهرمان مسابقات دوومیدانی مشهد شد

نخستین دوره مسابقات بین‌المللی دوومیدانی جام امام رضا(ع) با قهرمانی تیم اعزامی عراق به پایان رسید.

تاریخ: 1400/01/23 بازدید: 14,999
"پرهام مقصودلو" بدون شکست قهرمان شطرنج ایران شد
"پرهام مقصودلو" بدون شکست قهرمان شطرنج ایران شد

نفر اول شطرنج ایران در مسابقات قهرمانی شطرنج کشور، بدون شکست موفق به کسب عنوان قهرمانی شد.

تاریخ: 1400/01/24 بازدید: 14,999
مدیربرنامه های سرخیو آگوئرو در باشگاه بارسلونا

به نظر می رسد مذاکرات سرخیو آگوئرو با باشگاه بارسلونا جنبه رسمی به خود گرفته است.

تاریخ: 1400/01/24 بازدید: 14,999
Powered by SinanSoft. © Tamashagar.