ورود اعضا

|

ثبت نام

خبر فوری :

پروفایل

|

نتایج زنده

Helsingør

0 0

Hillerød

Helsingør

0 0

Hillerød

Malaga

0 0

Leganes

Montenegro

0 0

Serbia

Hungary

0 0

Bulgaria

Austria

0 0

Estonia

Netherlands

0 0

Gibraltar

Republic of Ireland U21

0 0

France

Poland

0 0

Albania

Moldova

0 0

Czech Republic

Sweden

0 0

Azerbaijan

CFR Cluj

0 0

AFC Hermannstadt

Fremad Amager

0 0

B 93

Sirius

0 0

Orebro

آمریکا

0 0

Tijuana

Las Palmas

0 0

Sporting Gijón

آمریکا

0 0

Tijuana

Luxembourg

0 0

Portugal

Slovakia

0 0

Bosnia-Herzegovina U21

Northern Ireland

0 0

Finland

Malta

0 0

Italy

Aurora

0 0

Jorge Wilstermann

Las Palmas

0 0

Sporting Gijón

Northern Ireland

0 0

Finland

Slovakia

0 0

Bosnia-Herzegovina U21

Malta

0 0

Italy

Luxembourg

0 0

Portugal

Granada

0 0

Real Oviedo

Villarreal II

0 0

Huesca

Rosenborg

0 0

Haugesund

آنتن

نروژ - گرجستان

جام ملت های اروپا

19:30 - 1402/01/08

شبکه سه

کنیا - ایران

دوستانه

20:30 - 1402/01/08

بیشتر
خبرگزاری تماشاگر - عنایتی: با این وضعیت تصمیم‌گیری خواهم کرد!

عنایتی: با این وضعیت تصمیم‌گیری خواهم کرد!

خبرگزاری تماشاگر - چند تاکتیک ریز کار کردم

 • کد خبر: 195134
 • 1401/11/13
 • بازدید:
 • 16

به گزارش "ورزش سه" تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان در دومین تجربه حضور عنایتی روی نیمکتش، برابر پیکان در کرج به تساوی رسید تا دومین امتیاز متوالی را نیز با مربی سابق هوادار دشت کند.
رضا عنایتی پس از این بازی در نشست خبری حاضر شده و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد. ابتدا صحبت‌های ابتدایی او و در ادامه سوالات خبرنگاران و پاسخ عنایتی را به صورت خلاصه سوال و مشروح پاسخ می‌خوانید؛ عنایتی این طور صحبت های خود را آغاز کرد: فکر می‌کنم بازی سختی شد. دو نیمه متفاوت داشتیم که نیمه اول کاملا شرایط به نفع ما بود و موقعیت‌های فوق العاده خوبی روی دروازه تیم سخت کوش پیکان خلق کردیم که متاسفانه نتوانستیم استفاده کنیم.
نیمه دوم با یک شوک بازی را آغاز کردیم که اخراج بازیکن‌مان بود که مجبور شدیم در لاک دفاعی فرو برویم. فکر می کنم ساختار دفاعی خوبی داشتیم در این نیمه و نزدیک به بیش از چهل دقیقه ده نفره بازی کردن، می شود به این تیم نمره قبولی داد. تمرکز خود را حفظ می کنیم تا به ایده‌آل ذهنی خود برسیم و کارهای بزرگی کنیم برای هواداران خوبمان در مسجدسلیمان که این یک جهاد استانی را می طلبد. از ده روزی که تیم را تحویل گرفتم، فقط مدیرعامل دنبال کارهاست و این طور نمی شود جلو رفت و من هم اگر احساس کنم صحبت هایی که کردیم طولانی شده، نمی توانم کمکی به این تیم کنم. اگر این طور جلو برویم، نمی‌شود. قرار بود یک پرداختی به بچه ها داشته باشیم تا با شرایط روحی و

اخبار مرتبط

 • پایان یکی دیگر از ایده‌های خطرناک اینفانتینو

  بیشتر...
 • پایان یکی دیگر از ایده‌های خطرناک اینفانتینو

  بیشتر...
 • نساجی - گل‌گهر، محک عیار امیر ایار

  بیشتر...

روانی خوب جلو برویم. بچه ها بازی خود را کردند و باشگاه هم باید کارش را بکند. در چند روز آینده تصمیم گیری خواهم کرد. تیم رو به جلو حرکت می کند ولی باید تلاش مان را بیشتر کنیم. مسئولین هم بیایند پای کار تا اتفاقات خوب بیفتد.
* امید به حفظ تیم؟ - نسبت به پارسال شرایط سخت تر است. تیم در نیم فصل اول فاجعه بار امتیاز گرفته. اختلاف ما با تیم سوم از پایین پنج امتیاز بود و این اتفاق تلخی است. آخرین بازی نیم فصل اول و اولین بازی از نیم فصل دوم با تیم هایی بود که اگر نمی بردیم آنها را، نباید هم به آنها می باختیم و این جام حذفی هم نباید روی آن خیلی خیلی مانور می کردند و همان جا هم یک بازیکن را اشتباهی بازی دادند که باعث شد در این بی بازیکنی، آن نفر را هم سه ماه در اختیار نداشته باشیم. کلا گل و بلبل هست اینجا! باید یک مقدار به تیم داری حرفه ای نگاه کرد. این مشکلات کوچک نیست. امیدوارم طبق صحبت هایی که کردیم کمک کنند که از این شرایط خارج شویم. چون از لحاظ فنی فکر می کنم در این ده روز بازیکن ها رو به جلو جهش داشتند اما بعضی وقت ها هم اگر بازیکن تمرکز نداشته باشد از مربی هم کاری ساخته نیست و هرچه تاکتیک و دستور بدهد فایده ای ندارد.
* داوری؟ - قرار نیست که تیم هایی که به لحاظ امتیازی و امکاناتی یک مقدار ضعیف ترند... درست است صحنه خطرناکی روی دروازه ها نبود اما همان سوت های وسط زمین که برای آنها زده می شد و برای ما زده نمی شد، یک مقدار شرایط را خراب کرد. توقع من از آقای رحیمی مقدم خیلی بیشتر بود چون از داورهای ما بودند. امیدوارم داوران نگاه ویژه به ما داشته باشند. نه اینکه حق تیمی را به ما بدهند، فقط حق خودمان را ضایع نکنند.
* دو کلین شیت به عنوان بدترین خط دفاع؟ نقل و انتقالات؟ - لیست ما جا دارد اما بازیکن پیدا نمی شود. در نیم فصل خیلی نمی توانید انتخابی برای جذب بازیکن داشته باشید و این کار ما را سخت می کند. مخصوصا تیمی که سی و خرده ای گل خوردیم. همان ها هم برای ما بازی کردند و نفر جدیدی نداشتیم و فقط یک تغییر سیستم جزیی داشتیم. رضا یزدان دوست هم که گرفتیم دیروز مصدوم شد. چون که در تیم هایشان بازی نکردند، می آیند اینجا خودشان را نشان دهند، یک فشار ریز می آورند و مصدوم می شوند. فرصتی برای بدنسازی هم نداشتیم. اگر در 50 روز جام جهانی بود و فاصله وجود داشت، فرصت خوبی برای ریکاوری بود. از وقتی آمدیم روحی و روانی کار کردیم و چند تاکتیک ریز داشتیم که انصافا این بازیکن ها خیلی خوب مطالب را گرفتند و ما گل نخوردیم اما باید جلو کار را تمام کنیم چون قرار نیست همه بازی ها مساوی شود.
* سه بازی سخت با استقلال، پرسپولیس و نفت آبادان؟! - ببینید من پیشگو نیستم. فقط باید کار خودم را جلو ببرم و با توجه به ظرفیت موجود کار تیمم را پیش ببرم. کار خیلی سخت است. نه فقط این سه بازی و کل فصل. امیدوارم به نسبت نیم فصل اول که شرایط خوب نبوده، پیشرفت کنیم که این یعنی موفقیت.

منبع: ورزش 3
0 نظر

ترین ها
رونالدو دست‌نیافتی‌تر از همیشه در پرتغال+عکس
رونالدو دست‌نیافتی‌تر از همیشه در پرتغال+عکس

کریستیانو رونالدو با 2 گل خود در بازی مقابل لوکزامبورگ رکوردی عالی به ثبت رساند.

تاریخ: 1402/01/07 بازدید: 37
ادعایی که جنجالی شد؛ ایران و روسیه تبانی کردند؟
ادعایی که جنجالی شد؛ ایران و روسیه تبانی کردند؟

مهر نوشت: بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال روسیه ادعای تبانی در بازی دوستانه این تیم مقابل ایران را رد کرد و آن را غیر ممکن دانست

تاریخ: 1402/01/08 بازدید: 4
فیرات: همه از قدرت ایران مطلع هستند/ هدف کنیا حضور در جام جهانی است

سرمربی ترکیه‌ای تیم ملی کنیا از اهداف خود برای «ستارگان هارامبی» گفت.

تاریخ: 1402/01/08 بازدید: 5
Powered by SinanSoft © 2023 Tamashagar