ورود اعضا

|

ثبت نام

خبر فوری :

نتایج زنده

Bodø / Glimt

0 0

Viborg

Hammarby

0 0

Jeonbuk Motors

Torpedo Moskva

0 0

Neftekhimik

Septemvri Sofia

0 1

Kryvbas KR

Konyaspor

0 0

İstanbulspor

Kayserispor

0 0

Istanbul Basaksehir

Dnipro-1

1 1

Mura

Rudar Prijedor

0 1

Rudar

Lokomotiv Moscow

0 1

Johor Darul Ta'zim

مس کرمان

1 2

استقلال

صنعت نفت ابادان

0 0

هوادار

Baltika

1 1

Akron Tolyatti (Rus)

Buducnost

1 2

Metalac GM

Vorskla

0 0

Olympic

Dinamo Moscow

3 1

Arda

Ufa

0 0

Lokomotiv

Podbeskidzie

0 1

Inhulets'

Östersunds FK

0 2

HB Køge

پیکان

0 0

نفت مسجد سلیمان

مس رفسنجان

0 0

ذوب آهن

Makedonija GjP

0 2

Spartak Varna

Liefering

0 0

LASK II

Prva Iskra

0 0

Karlovac

Torpedo Moskva

0 1

Krasnodar II

Aucas

1 4

LDU-Cuenca

Akron Tolyatti (Rus)

0 0

Baltika

Mura

0 0

Dnipro-1

Orlando City

2 0

Minnesota United

Vancouver Whitecaps

1 1

D.C. United\t

D.C. United\t

0 0

Vancouver Whitecaps

آنتن

النصر دبی - الفتح

لیگ حرفه‌ای عربستان

18:30

آنتن

بایرلورکوزن - آگزبورگ

هفته ۴ بوندسلیگا آلمان

23:00

بیشتر
خبرگزاری تماشاگر - راند دوم ریس قهرمانی ایران/ شروع کلاس آزاد بعد از چهار سال

راند دوم ریس قهرمانی ایران/ شروع کلاس آزاد بعد از چهار سال

خبرگزاری تماشاگر - دومین مرحله مسابقات اتومبیلرانی سرعت (ریس) امروز در پیست مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد.

  • کد خبر: 143000
  • 1401/04/03
  • بازدید:
  • 112

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی، این مسابقات با حضور بیش از ۸۰ ورزشکار از استانها و هیات های تهران، اصفهان،البرز،خراسان رضوی،سرزمین ایرانیان،مازندران،خوزستان،کرمانشاه،مرکزی و شهر فرودگاهی امام خمینی و در ۹ کلاس مختلف برگزار شد.
در این رقابت ها پس از چند سال عدم برگزاری کلاس آزاد یا overall، این کلاس نیز برگزار شد و علاقه مندان با شور و هیجان این مسابقه را دنبال کردند.
مازیار ناظمی رئیس فدراسیون، مهران همتیان نایب رئیس و مهرداد همتیان رئیس هیات استان تهران در این مسابقات

اخبار مرتبط

  • معرفی نفرات برتر مسابقات اتومبیلرانی شتاب قهرمانی کشور

    بیشتر...
  • اتومبیل رانی ناسکار فنیکس/ پایان فصل با دومین قهرمانی لوگانو

    بیشتر...
  • بدهی سنوات فدراسیون مشکل بزرگی است/ توسعه آموزش دستارود مهمی است

    بیشتر...

حضور داشتند.
همچنین توسط کمیته ریس، مراسم یادبودی برای زنده یاد پوریا حسین قهرمان فقید آفرود برگزار شد و ورزشکاران و مسئولین با خانواده وی ابراز همدردی کردند و توسط رئیس فدراسیون از خانواده وی تجلیل به عمل آمد.
در پایان مسابقه هر کلاس نفرات برتر معرفی شدند و جوایز خود را دریافت کردند. نفرات برتر در کلاسهای مختلف به شرح زیر است: کلاس ۲۰۶ اختصاصی: اول شروین یگانه دوم امین نعیمی پور سوم اصغر خداداد کلاس توربو: اول رضا محمودزاده دوم سیامک توکلی سوم نادر جعفری کلاس ۱۶۰۰ جی‌تی: اول پرهام زربافی دوم سهند قنادان سوم اصغر خداداد کلاس BP-GT: اول سعید آیدین دوم سجاد علما سوم مهدی پور حسن کلاس Overall GT: اول غلامرضا جنیدی دوم محمدرضا طالب نیا سوم مهدی علی‌اکبری کلاس BP اختصاصی: اول سعید صادقی دوم علی شیرزاد سوم امیرحسام رضایی کلاس ۴۰۵ اختصاصی: اول مهرداد صفری دوم مهرداد کاظمی سوم میلاد ابدالی کلاس ۲۰۰۰ جی‌تی: اول شروین یگانه دوم محمدرضا طالب نیا سوم سهند قنادان کلاس ۲۰۶ مقدماتی: اول عبدالعزیز راشدی دوم حامد عزتی سوم میلاد فتاحی بر اساس اعلام کمیته ریس این نتایج موقت مسابقه‌ست و نتایج نهایی بعد از برگزاری جلسه استیواردها مشخص خواهد شد.

منبع: مهر
0 نظر

ترین ها
تعطیلی پیست‌های اسکی دیزین و دربند سر
تعطیلی پیست‌های اسکی دیزین و دربند سر

خبرگزاری تماشاگر - پیست‌های اسکی دیزین و دربندسر به علت ریزش بهمن تعطیل شد.

تاریخ: 1401/11/12 بازدید: 66
گزینه نیمکت تیم ملی ایران، سرمربی سوریه شد
گزینه نیمکت تیم ملی ایران، سرمربی سوریه شد

خبرگزاری تماشاگر - سرمربی آرژانتینی هدایت تیم ملی فوتبال سوریه را برعهده گرفت

تاریخ: 1401/11/13 بازدید: 0
فوری: از میسون گرینوود رفع اتهام شد

خبرگزاری تماشاگر - پس از گذشت یک سال از تحقیقات پلیس

تاریخ: 1401/11/13 بازدید: 2
Powered by SinanSoft. © Tamashagar.