ورود اعضا

|

ثبت نام

خبر فوری :

نتایج زنده

0 0

0 0

0 0

0 0

0 0

0 0

0 0

0 0

0 0

0 0

0 0

0 0

0 0

0 0

0 0

0 0

0 0

0 0

0 0

0 0

0 0

0 0

0 0

0 0

0 0

0 0

خبرگزاری تماشاگر - تداوم درخشش ملی پوشان ایرانی

تداوم درخشش ملی پوشان ایرانی

خبرگزاری تماشاگر - نماینده‌های کشورمان در چهارمین روز از بازی‌های پاراآسیایی جوانان بحرین عملکرد درخشانی را از خود نشان دادند.

  • کد خبر: 106975
  • 1400/09/13
  • بازدید: 14254

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان ،در چهارمین روز از رقابت‌های پاراآسیایی جوانان بحرین نمایندگان کشورمان در رشته‌های گوناگون به مصاف حریفان رفتند.
شنا دومین روز از رقابت‌های شنا برای نمایندگان ایران با کسب یک نشان طلا، سه نقره و پنج برنز همراه بود.
در ۴۰۰ متر آزاد رده سنی نوجوانان، علی حسن زاده با زمان ۶:۱۶.۵۳ دقیقه و کسب ۱۵۳ امتیاز نایب قهرمان شد و به مدال نقره رسید و امیرمحمد فرخنده زاد با زمان ۵:۵۳.۹۲ دقیقه و ۴۳ امتیاز به مدال برنز دست یافت. همچنین محمدرضا ریحانی با زمان ۶:۲۰.۲۳ دقیقه چهارم شد و سید علی موسوی با زمان ۶:۴۴.۱۴ دقیقه به مقام ششم رسید.
در ۴۰۰ متر آزاد رده سنی جوانان، محمدمهدی محمدزاده با زمان ۶:۵۹.۷۸ دقیقه در رده سوم ایستاد و صاحب مدال برنز شد.
در ۱۰۰ متر قورباغه رده سنی نوجوانان، ابوالفضل ظریف موفق ثبت زمان ۱:۲۹.۶۶ دقیقه شد و با کسب امتیاز ۳۸۷ به مقام سوم و مدال برنز دست یافت. در همین رقابت علی مطلبی با زمان ۱:۴۶.۲۵ دقیقه و کسب ۱۶۶ امتیاز در رده هفتم ایستاد.
در ۱۰۰ متر قورباغه نوجوانان، محمدرضا ریحانی با زمان ۱:۴۲.۴۳ دقیقه و امتیاز ۱۲۰ نقره گرفت، سید محمدعلی موسوی با زمان ۱:۴۲.۷۶ دقیقه و کسب ۱۱۶ امتیاز به مدال برنز رسید و علی حسن زاده با ۱:۵۷.۷۰ دقیقه و امتیاز ۹۴در رده چهارم ایستاد.
در ۱۰۰ متر قورباغه جوانان، محمدمهدی محمدزاده با زمان ۱:۵۰.۹۴ دقیقه به مقام چهارم بسنده کرد.
در ۵۰ متر آزاد نوجوانان، محمدرضا

ریحانی با زمان ۳۰.۵۷ ثانیه و امتیاز ۳۶۱ به مدال طلا رسید و قهرمان شد، علی حسن زاده با ۳۴.۸۹ ثانیه و امتیاز ۲۸۸ به مقام نایب قهرمانی رسید و امیرمحمد فرخنده زاد با زمان ۳۳.۷ ثانیه و امتیاز ۱۶۱ به عنوان سومی دست یافت.
تنیس روی میز در رقابت‌های تنیس روی نیز ملی پوشان جوان کشورمان با حریفان خود روبرو شدند و امید ذوالفقاری توانست اولین مدال این رشته را به نام خود ثبت کند و مدال برنز کلاس ۱۰ انفرادی را به دست آورد.
علاوه بر ذوالفقاری سه فینالیست دیگر نیز امروز عصر برای کسب نشان طلا به مصاف حریفان می‌روند: فاطمه محمدی و نماینده مالزی ساعت ۱۵ (فینال کلاس ۱۰) عرفان غلامی و نماینده ژاپن ساعت ۱۵ (فینال کلاس ۹) سید امیرحسین حسینی پورو نماینده فیلیپین ساعت ۱۵ (فینال کلاس ۸) دو ومیدانی نابینایان و کم بینایان در دومین روز از رقابت‌های دوو میدانی در بخش نابینایان نیز نتایج زیر بدست آمد: محمد حسین عبدالهی دو ۱۰۰ متر کلاس T ۱۲ نشان طلا ابوالفضل شریفی دو ۱۰۰ متر کلاس T ۱۳ نشان برنز نازنین قریشی دو ۱۰۰ متر کلاس T ۱۲ نشان نقره مهرداد نجفی دو ۱۰۰ متر کلاس T ۱۱ نشان برنز بدمینتون در ادامه رقابت‌های پارابدمینتون، محمدرضا دارابی آخرین نماینده پارابدمینتون ایران در بخش پسران با شکست مقابل حریفی از چین‌تایپه از دور رقابت‌ها کنار رفت.
در چهارمین روز از چهارمین دوره رقابت‌های پاراآسیایی بحرین، تیم پارابدمینتون ایران در بخش پسران یک نماینده داشت.
محمدرضا دارابی ملی‌پوش کشورمان در مرحله گروهی و در گروه B رقابت‌های انفردای کلاس SU ۵ از ساعت ۱۲:۳۰ دقیقه به وقت محلی به مصاف جیو پو از چین‌تایپه رفت و با نتیجه ۲ بر صفر و با امتیاز‌های ۲۱ بر ۶ و ۲۱ بر ۱۲ مقابل حریف شکست خورد و از دور رقابت‌ها حذف شد.
دارابی در این دوره از رقابت‌ها در گروه ۴ تیمی (هند، فیلیپین، چین‌تایپه و ایران) قرار داشت و یک برد و دو باخت در رقابت‌های انفرادی ایستاده گروه B و دو باخت در رقابت‌های دوبل گروه A کسب کرد.
پیش از این مهدی موسویان که در کلاس SL ۴ در گروه سه تیمی (تایلند، ایران و هند) قرار داشت بعد از کسب دو باخت در گروه B رقابت‌های انفرادی گروه B و دو باخت در گروه A رقابت‌های دوبل، از دور رقابت‌ها کنار رفته بود.
گفتنی است ثنا باقری و شادی جهان‌پناه نمایندگان پارابدمینتون ایران در بخش دختران عصر امروز به وقت محلی به ترتیب از ساعت ۱۵:۳۰ و ۱۷:۳۰ به مصاف حریفان خواهند رفت.
گلبال تیم ملی گلبال پسران ایران نیز امروز مقابل تیم کره جنوبی به میدان رفتند و موفق شدند با نتیجه قاطع ۱۳ بر ۳ کره جنوبی را شکست دهند.
بوچیا امروز و در ادامه رقابت‌های بوچیا، علیرضا صفری توانست در کلاس bc ۴ M عنوان اولین مدال آور این رشته را به نام خود ثبت کند.
وی در مصاف با حریفی از تایلند و با نتیجه چهار بر یک به نشان طلا و عنوان قهرمانی دست یافت.
بیشتر بخوانید چهارمین پیروزی تیم بسکتبال با ویلچر ایران انتهای پیام/

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
0 نظر

ترین ها
موفقیت «صفی» در تنیس نمایی از توانمندی ورزش بانوان ایران است
موفقیت «صفی» در تنیس نمایی از توانمندی ورزش بانوان ایران است

خبرگزاری تماشاگر - معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان گفت: موفقیت مشکات الزهرا صفی در تنیس، نمایی دیگر از توانمندی ورزش بانوان ایران است.

تاریخ: 1400/10/27 بازدید: 14,999
ایران ۱۵– استرالیا ۵ / ملی پوشان هندبال با پیروزی در نیمه اول به رختکن رفتند
ایران ۱۵– استرالیا ۵ / ملی پوشان هندبال با پیروزی در نیمه اول به رختکن رفتند

خبرگزاری تماشاگر - تیم ملی هندبال کشورمان در اولین دیدار خود در رقابت‌های قهرمانی هندبال مردان آسیا به مصاف استرالیا رفت.

تاریخ: 1400/10/28 بازدید: 14,999
لیگ قهرمانان متمرکز و موقعیت استثنایی جام حذفی!

خبرگزاری تماشاگر - باتوجه به حذف دو نماینده آسیایی، احتمالا روند برگزاری جام حذفی سریعتر پیش خواهد رفت.

تاریخ: 1400/10/28 بازدید: 14,999
Powered by SinanSoft. © Tamashagar.