ورود اعضا

|

ثبت نام

خبر فوری :

نتایج زنده

0 0

0 0

0 0

0 0

0 0

0 0

0 0

0 0

0 0

0 0

0 0

0 0

0 0

0 0

0 0

0 0

0 0

0 0

0 0

0 0

0 0

0 0

0 0

0 0

0 0

0 0

0 0

0 0

0 0

خبرگزاری تماشاگر - ترکیب استقلال مقابل نفت آبادان زیر و رو می‌شود

ترکیب استقلال مقابل نفت آبادان زیر و رو می‌شود

افزایش تعداد مصدومان باعث خواهد شد تا محمود فکری در ترکیب استقلال تغییراتی را ایجاد کند.

  • زمان: 14:54 - 1399/09/15

یکی از معضلاتی که نصیب استقلال در روزهای سخت کنونی شده، افزایش تعداد مصدومان این تیم است. در حال حاضر استقلال 5 بازیکن مصدوم دارد. مسعود ریگی، شیخ دیاباته، سیاوش یزدانی، فرشید اسماعیلی و وریا غفوری 5 بازیکنی هستند که هرکدام به دلیل مصدومیت های مختلف قادر به همراهی تیم شان نیستند و فعلا دور از تمرینات سپری می‌کنند.


اگرچه اسماعیلی، دیاباته و یزدانی در بازی گذشته آبی پوشان نیز به دلیل مصدومیت حاضر نبودند اما حالا ریگی و غفوری نیز به جمع مصدومان اضافه شدند و سرمربی آبی ها مجبور است تغییراتی را در ترکیب تیمش ایجاد کند.


بی تردید محمود فکری برای پر کردن جای خالی ریگی و غفوری کار راحتی ندارد. این دو ستاره توانمند حالا باید از ترکیب خارج شوند. البته نفرات جایگزین دیگری در ترکیب استقلال هستند که بتوانند به میدان بروند. احمد موسوی گزینه خوبی برای حضور در پست دفاع راست محسوب می‌شود اما با توجه به اینکه او در دو مسابقه قبلی هافبک راست بود حالا با حضور در دفاع راست فکری باید یک بازیکن دیگر را در خط هافبک به زمین بفرستد.


همچنین غیبت مسعود ریگی نیز فرصت را در اختیار یک هافبک دیگر قرار می‌دهد تا به ترکیب اضافه شوند. در این خصوص به نظر می‌رسد مهدی‌ مهدی‌پور مناسب ترین گزینه برای حضور در ترکیب ثابت آبی ها است و احتمالا شاهد اولین بازی او به صورت ثابت برای استقلال باشیم.


با توجه به انتقادهایی که طی روزهای گذشته از سبک بازی استقلال شده، فکری حالا دو یار کلیدی دیگر خود را نیز در اختیار ندارد و باید دید او در مصاف با نفت آبادان چگونه تیمش را به زمین خواهد فرستاد.


دیدار استقلال و نفت آبادان ساعت 16:15 روز دوشنبه در ورزشگاه آزادی تهران برگزار می‌شود.

0 نظر

Powered by SinanSoft. © Tamashagar.