ورود اعضا

|

ثبت نام

خبر فوری :

نتایج زنده

0 0

0 0

0 0

0 0

0 0

0 0

0 0

0 0

0 0

0 0

0 0

0 0

0 0

0 0

0 0

0 0

0 0

0 0

0 0

0 0

0 0

0 0

0 0

0 0

0 0

0 0

خبرگزاری تماشاگر - جوانان پیکان یقه سومین مدعی را هم می‌گیرند؟

جوانان پیکان یقه سومین مدعی را هم می‌گیرند؟

پیکان تهران در هفته پنجم دیداری حساس را با شاگردان امیر قلعه‌نویی برگزار خواهد کرد.

  • زمان: 14:49 - 1399/09/15

تیم پیکان تهران که طی سال‌های گذشته یکی از کاندیداهای سقوط به دسته اول بوده و معمولا در روز آخر در دسته برتر باقی مانده، امسال با مدیرعاملی اکبر محمدی که یک فرد فوتبالی محسوب می‌شود و با سرمربیگری مهدی تارتار به عنوان یکی از مربیان موفق فصول گذشته لیگ برتر شرایط بسیار بهتری دارد.


پیکان امسال اگرچه تعداد زیادی از نفرات کلیدی خودش را به تیم های دیگر لیگ برتری داده، اما با استفاده از بازیکنان جوان و بااستعداد تاکنون نتایج خوبی به دست آورده و نوید روزهای خوبی را در آینده می‌دهد.


خودروسازان در ترکیب خود برای لیگ بیستم تعداد زیادی از بازیکنان جوان که محصول آکادمی و تیم های پایه شان است، در اختیار دارند و در کنار این نفرات جوان هم چند بازیکن باتجربه هستند که در مواقع لزوم در ترکیب قرار بگیرند.


نکته مهم درباره شاگردان مهدی تارتار در لیگ بیستم این است که آنها تا پایان هفته چهارم دو مدعی قهرمانی لیگ را متوقف کردند. پیکان در هفته دوم لیگ برتر مقابل شهرخودرو که سال گذشته نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا بود به برتری یک بر صفر رسید و 3 امتیاز ارزشمند را به دست آورد. این تیم چند روز پیش نیز چهارمین مسابقه اش را مقابل استقلال با ستاره های بزرگش انجام داد که این بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید تا خودروسازان دومین مدعی را هم متوقف کنند.


در چنین شرایطی پیکانی‌ها در هفته پنجم لیگ برتر روز دوشنبه میهمان گل‌گهر سیرجان هستند. گل گهر در فصل جاری لیگ برتر تاکنون 10 امتیاز به دست آورده و صدرنشین رقابت ها است. این تیم با هدایت امیر قلعه‌نویی به دنبال رقم زدن اتفاقات بزرگی است و تابه حال در حد یک مدعی قهرمانی نشان داده است. با این حال مهدی تارتار، همکارانش و بازیکنان جوانش انگیزه زیادی برای متوقف کردن صدرنشین در خانه خودش دارند.


باید منتظر ماند و دید خودروسازان لیگ برتر که یکی از ارزان ترین تیم های لیگ هم محسوب می‌شوند، در ادامه رقابت‌ها می‌توانند سومین مدعی قهرمانی در لیگ برتر بیستم را هم متوقف کنند یا اینکه اتفاقات دیگری رخ می‌دهد.

0 نظر

Powered by SinanSoft. © Tamashagar.