ورود اعضا

|

ثبت نام

خبر فوری :

نتایج زنده

Osasuna

23ساعت1دقیقه مانده

Mirandes

Slagelse B&I

23ساعت1دقیقه مانده

FA 2000

Getafe

22ساعت1دقیقه مانده

Rayo Vallecano

Malaga

22ساعت1دقیقه مانده

Alcorcon

Tudelano

22ساعت1دقیقه مانده

UD Logrones

Troyes

12ساعت1دقیقه مانده

Strasbourg

Sturm Graz II (Aut)

12ساعت1دقیقه مانده

Union Saint-Gilloise

Leganes

12ساعت1دقیقه مانده

Real Madrid II

Doxa

12ساعت1دقیقه مانده

Paris SG

Rebecquoise

12ساعت1دقیقه مانده

RWDM 47 (Bel)

Ballymena United

12ساعت1دقیقه مانده

Institute

Alanyaspor

12ساعت1دقیقه مانده

Fatih Karagümrük

Puente Genil

9ساعت1دقیقه مانده

Central Cordoba

Burton Albion

8ساعت46دقیقه مانده

Newcastle United U21

Aveley (Eng)

8ساعت46دقیقه مانده

Dagenham & Redbridge

Chippenham Town

8ساعت46دقیقه مانده

Taunton Town

Wigan Athletic

8ساعت31دقیقه مانده

Preston North End

Bamber Bridge (Eng)

8ساعت31دقیقه مانده

Blackpool

Knockbreda

8ساعت31دقیقه مانده

Portadown

Chichester City

8ساعت31دقیقه مانده

Burgess Hill Town

Coalville Town

8ساعت31دقیقه مانده

Mickleover

Fleetwood Town

8ساعت1دقیقه مانده

Leeds United U21

Fuenlabrada

8ساعت1دقیقه مانده

Getafe

Carlisle United

8ساعت1دقیقه مانده

Halifax Town

Rotherham United

8ساعت1دقیقه مانده

Middlesbrough

Sunderland

8ساعت1دقیقه مانده

Hull City

Hyde United

8ساعت1دقیقه مانده

Grimsby Town

Vicenza

8ساعت1دقیقه مانده

Lecce

Cambuur

7ساعت31دقیقه مانده

FC Emmen

Berron (Esp)

7ساعت31دقیقه مانده

Ceares

Real Titánico

7ساعت31دقیقه مانده

Mosconia

Jablonec

7ساعت1دقیقه مانده

CSKA-Sofia

NAC Breda

7ساعت1دقیقه مانده

Lommel SK

Den Bosch

7ساعت1دقیقه مانده

Helmond Sport

Eindhoven FC

7ساعت1دقیقه مانده

Lierse K

Real Zaragoza

7ساعت1دقیقه مانده

Atromitos

Jeddeloh

7ساعت1دقیقه مانده

Atlas Delmenhorst

Real Valladolid

7ساعت1دقیقه مانده

Osasuna

Valencia

7ساعت1دقیقه مانده

Levante

Bourg-en-Bresse

7ساعت1دقیقه مانده

Annecy

Chambly

7ساعت1دقیقه مانده

Fleury 91

Creteil

7ساعت1دقیقه مانده

Red Star

Laval

7ساعت1دقیقه مانده

St Maur Lusitanos

Orleans

7ساعت1دقیقه مانده

St-Pryvé St-Hilaire

Kickers Emden

7ساعت1دقیقه مانده

Alemannia Aachen

Haro Deportivo (Esp)

7ساعت1دقیقه مانده

Racing Rioja

Hertha Wiesbach (Ger)

7ساعت1دقیقه مانده

Eintracht Trier (Ger)

Heracles

6ساعت46دقیقه مانده

RKC Waalwijk

صنعت نفت ابادان

6ساعت46دقیقه مانده

ماشین سازی

آلومینیوم اراک

6ساعت46دقیقه مانده

نفت مسجد سلیمان

گل گهر سیرجان

6ساعت46دقیقه مانده

نساجی مازندران

شهر خودرو

6ساعت46دقیقه مانده

فولاد

استقلال

6ساعت46دقیقه مانده

سپاهان

تراکتور

6ساعت46دقیقه مانده

سايپا

ذوب آهن

6ساعت46دقیقه مانده

مس رفسنجان

پیکان

6ساعت46دقیقه مانده

پرسپوليس

Hagen / ​Uthlede

6ساعت31دقیقه مانده

SV Werder Bremen II

Paderborn

6ساعت31دقیقه مانده

Nurnberg

Balingen (Ger)

6ساعت31دقیقه مانده

Barockstadt Fulda-Lehn.

Concarneau

6ساعت31دقیقه مانده

Vannes

Chateauroux

6ساعت31دقیقه مانده

C' Chartres

BK Frem

6ساعت31دقیقه مانده

Roskilde

Brabrand

6ساعت31دقیقه مانده

Skive

Rot Weiss Ahlen

6ساعت31دقیقه مانده

Rot-Weiß Erfurt

Bremer SV

6ساعت31دقیقه مانده

VfL Oldenburg

FK Krylya Sovetov Samara

6ساعت1دقیقه مانده

Spartak Moscow

Arsenal Tula

6ساعت1دقیقه مانده

Rubin Kazan

Espanyol

6ساعت1دقیقه مانده

Cadiz CF

Villefranche

6ساعت1دقیقه مانده

Thonon Évian

FSV Frankfurt

6ساعت1دقیقه مانده

Hanau 93

Paris SG

6ساعت1دقیقه مانده

Doxa

Borussia Dortmund

5ساعت1دقیقه مانده

Bologna

Fiorentina

5ساعت1دقیقه مانده

Virtus Verona

Metz

5ساعت1دقیقه مانده

UNFP (Fra)

Sampdoria

5ساعت1دقیقه مانده

Spezia

Dordrecht

4ساعت31دقیقه مانده

Fortuna Sittard

Næstved

4ساعت1دقیقه مانده

B 93

Kolkheti Poti

4ساعت1دقیقه مانده

Dinamo Zugdidi

Utrecht II

2ساعت1دقیقه مانده

TOP Oss

Las Palmas B

2 0

UD San Fernando

União de Leiria

0 0

Anadia

Vitkovice

0 0

Valasske Mezirici

Wycombe Wanderers

0 0

Hanwell Town (Eng)

Sturm Graz II (Aut)

0 0

Standard Liège

Hythe Town

1 2

Maidstone United

Hertha BSC

4 3

Liverpool

Beniganim

0 2

Castellon (Esp)

Vohwinkel (Ger)

0 0

TuRU 1880 Düsseldorf

Barcelona II

6 0

FE Grama

Algeciras (Esp)

2 3

Al Shabab

Kickers Offenbach

1 4

Rot-Weiss Essen

Palermo

1 0

Monopoli

Dalum IF

4 1

SfB-Oure

Vicenza

0 0

Virtus Verona

Salernitana

0 0

Fermana

APOEL

0 0

Al Nasr

Fiorentina

9 0

Levico

Hellas Verona

3 2

Modena

Pisa

1 0

Pro Sesto

Benevento

3 1

Reggina 1914

Bochum

1 2

Vitesse

Vitesse

0 0

Bochum

Rodinghausen

0 0

Utrecht II

Philadelphia Union

0 0

Wrexham

زنده از شبکه سه

ایران - ایتالیا

والیبال المپیک توکیو

15:10

زنده از شبکه سه و سایت آنتن

ایران - ایتالیا

والیبال المپیک توکیو

15:10

بیشتر
خبرگزاری تماشاگر - لیگ برتر فوتبال آلومینیوم ۱ - ۳ تراکتور

لیگ برتر فوتبال آلومینیوم ۱ - ۳ تراکتور

عکاس: محسن ملک حسینی منبع: فارس
دیدار تیم‌های آلومینیوم اراک و تراکتور تبریز در چارچوب هفته بیست و هشتم مسابقات لیگ برتر جام خلیج فارس، ۲۹ تیرماه ۱۴۰۰ از ساعت ۲۰:۰۰ در ورزشگاه ۱۵ هزار نفری امام خمینی (ره) شهر اراک آغاز شد که تیم تراکتور موفق شد با نتیجه ۳ بر یک میزبان خود تیم آلومینیوم را شکست دهد
دیدار تیم‌های آلومینیوم اراک و تراکتور تبریز در چارچوب هفته بیست و هشتم مسابقات لیگ برتر جام خلیج فارس، ۲۹ تیرماه ۱۴۰۰ از ساعت ۲۰:۰۰ در ورزشگاه ۱۵ هزار نفری امام خمینی (ره) شهر اراک آغاز شد که تیم تراکتور موفق شد با نتیجه ۳ بر یک میزبان خود تیم آلومینیوم را شکست دهد.آلومینیوم با این نتیجه با ۳۷ امتیاز در رتبه نهم قرار گرفت و تراکتور به رده چهارم جدول رسید.
نظر

Powered by SinanSoft. © Tamashagar.