ورود اعضا

|

ثبت نام

خبر فوری :

|

نتایج زنده

Cruzeiro

0 0

Fluminense

St. Louis City

0 0

Colorado Rapids

Sporting KC

0 0

Real Salt Lake

Houston Dynamo

0 0

Seattle Sounders

Dallas

0 0

Minnesota United

Austin FC (Usa)

0 0

Los Angeles

Internacional de Madrid

0 0

Corinthians

Cincinnati

1 0

Philadelphia Union

Inter Miami

2 1

Columbus Crew

Toronto

1 0

Nashville SC

Montréal

2 0

New York RB

D.C. United\t

0 0

Atlanta United

Charlotte

1 0

Orlando City

Juventude

1 0

Vasco da Gama

Fortaleza

1 0

Gremio

Sao Paulo

0 0

Cuiaba Esporte

Botafogo

1 1

Athletico Paranaense

Atlético Goianiense

1 2

Criciúma

Scotland

1 1

Switzerland

Buducnost

0 0

Mornar

Germany

2 0

Hungary

Nový Bor

1 28

Mlada Boleslav

El Gaish

0 0

Halmstad

Croatia

2 2

Albania

Ruzomberok

0 0

Egnatia Rrogozhine

Celje

0 0

Borac Banja Luka (Bih)

Portugal

2 1

Czech Republic

Viktoria Aschaffenburg

0 0

Aschaffenburg Leider

Aubstadt

3 3

Schweinfurt

Turkey

3 1

Georgia

شبکه ورزش

کانادا - آلمان

لیگ ملت‌های والیبال

06:30 - 1403/03/31

شبکه سه

هلند - ایران

لیگ ملت‌های والیبال

10:30 - 1403/03/31

بیشتر
خبرگزاری تماشاگر - در مجمع عمومی فوق‌العاده فدراسیون پزشکی ورزشی چه گذشت؟

در مجمع عمومی فوق‌العاده فدراسیون پزشکی ورزشی چه گذشت؟

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از پایگاه تحلیلی پزشکی ورزشی ایران؛ مجمع عمومی فوق العاده فدراسیون پزشکی ورزشی به ریاست سید محمد شروین اسبقیان معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان و با حضور غلامرضا نوروزی رئیس فدراسیون و نایب رئیس کمیته ملی المپیک، سید محمد پاک‌مهر نماینده مجلس شورای اسلامی و عضو هیئت رئیسه فدراسیون، مریم کاظمی پور معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان، سید اشکان اردیبهشت دبیر مجمع، لاله حاکمی نایب رئیس فدراسیون و دیگر اعضای مجمع برگزار شد.
در این مجمع نوروزی ضمن قدردانی از تک تک اعضای مجمع فدراسیون به تبیین نقش و جایگاه این فدراسیون در ارائه خدمات متنوع تخصصی و فوق تخصصی به جامعه ورزش کشور پرداخت و گفت: فدراسیون پزشکی ورزشی در طول حیات خود و بویژه در سال های اخیر سرمنشا خدمات ارزنده برای مجموعه ورزش کشور بوده و به واقع مأمن قهرمانان و ورزشکاران عزیزمان در اقصی نقاط کشور است.
وی با اشاره به روند ساماندهی ورزشکاران تصریح کرد: اگر در پایان سال 1402 شاهد ثبت رکورد تاریخی ساماندهی بیش از 4 میلیون ورزشکار بودیم، این مهم حاصل زحمات تمام عزیزان خانواده پزشکی ورزشی، حمایت بخش های مختلف ورزش کشور، فراهم بودن امکان عضویت آنلاین و 365 روزه بودن اعتبار عضویت در کمیته خدمات درمانی و خدمات ارزنده با هزینه بسیار ناچیز به ورزشکاران آسیب دیده است که رضایت خاطر جامعه ورزش کشور را فراهم آورده است.
نوروزی تصریح کرد: با وجود این مقام عالی وزارت طی بخشنامه ای در سه بند عضویت تمام ورزشکاران سراسر کشور در کمیته خدمات درمانی را اجباری اعلام نمود و به فدراسیون پزشکی ورزشی ماموریت داد زیرساخت تحقق عضویت بیش از 10 درصد از جمعیت کشور را در کمیته خدمات درمانی پزشکی ورزشی فراهم آورد. از طرفی تصریح شده است معیار اصلی ارزیابی عملکرد ادارات کل ورزش و جوانان استان ها، شمار ورزشکاران سازمان یافته هر استان است و در این راستا مسئولیت همه ما بویژه فدراسیون پزشکی ورزشی بسیار سنگین است.
در ادامه اردیبهشت دبیر مجمع فدراسیون طی سخنانی اهمیت خدمات فدراسیون پزشکی ورزشی و همچنین کمیته خدمات درمانی فدراسیون پزشکی ورزشی را یادآور شد و برخی اعضای مجمع و روسای هیئت های پزشکی ورزشی استان ها به بیان نقطه نظرات خود در خصوص افزایش تعریفه هزینه درمان ورزشکاران آسیب دیده پرداختند.
همچنین سید محمد بنی جمالی رئیس کمیته خدمات درمانی فدراسیون طی سخنانی به ارائه گزارشی در خصوص ساماندهی ورزشکاران و همچنین پروسه اصلاح آیین نامه کمیته خدمات درمانی فدراسیون پرداخت.
در ادامه مریم کاظمی پور معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان اقدامات فدراسیون پزشکی ورزشی در زمینه های مختلف بویژه ارائه خدمات به بانوان ورزشکاران سراسر کشور را ستود و از اهتمام هیئت های پزشکی ورزشی استان ها در راستای اجرای موفق طرح ارزیابی ساختار قامتی بانوان تقدیر و تشکر کرد.
همچنین سید محمد شروین اسبقیان معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان ضمن قدردانی از خدمات فدراسیون پزشکی ورزشی در سال های اخیر این فدراسیون را مجموعه ای منظم، خادم و مسئولیت پذیر توصیف کرد و گفت: فدراسیون پزشکی ورزشی و هیئت های تابعه همواره بدون ادعا و با خلوص نیت کامل به ارائه خدمت به جامعه ورزش سراسر کشور می پردازند و گوشه ای از اهتمام این مجموعه را در پاندمی کرونا همگان به عینه مشاهده کردند.
وی افزود: خدمات و زحمات خانواده پزشکی ورزشی به جامعه ورزش بی بدیل است امروز تلاش های خانواده پزشکی ورزشی به عنوان سربازان گمنام پشت صحنه ورزش قهرمانی بسیار حائز اهمیت است. شاکر پروردگار هستیم که در مجموعه فدراسیون پزشکی ورزشی هیات های پزشکی ورزشی کشور احساس مسئولیت بالا وجود دارد و ورزشکاران ما با آرامش خاطر به ورزش و موفقیت های آن می اندیشند.

0 نظر

Powered by SinanSoft © 2023 Tamashagar