ورود اعضا

|

ثبت نام

خبر فوری :

نتایج زنده

Atlético Mineiro

0 0

Palmeiras

Goiás

0 0

Botafogo

Internacional de Madrid

0 0

RB Bragantino

Cuiaba Esporte

0 0

América Mineiro

Fortaleza

3 2

Flamengo RJ

Coritiba

1 0

Ceara

Corinthians

2 1

Atlético Goianiense

Fluminense

4 0

Juventude

استقلال ملاسانی

1 1

آرمان گهر

پارس جم بوشهر

0 0

Van Pars Isfahan

شهرداری استارا

1 0

چوکا تالش

Shahrdari Hamedan

1 0

Khalij Fars

خیبر خرم آباد

1 1

Esteghlal Khuzestan

خوشه طلایی ساوه

0 0

Omid Vahdat

فجر سپاسی

1 0

Caspian Qazvin

Darya Babol

0 0

Chadormalu SC

Mes Shahr-e Babak

0 0

سايپا

Santos

2 0

Athletico Paranaense

Ukraine

0 0

Scotland

Sweden

1 1

Slovenia

Republic of Ireland U21

3 2

Armenia

Greece

3 1

Northern Ireland

Switzerland

2 1

Czech Republic

Norway

0 2

Serbia

Portugal

0 1

Spain

Russia

0 0

Israel

Albania

1 1

Iceland

Kosovo

5 1

Cyprus

خبرگزاری تماشاگر - همه در انتظار معجزه سفیر اتریش برای نوراللهی!

همه در انتظار معجزه سفیر اتریش برای نوراللهی!

به گزارش ورزش سه، نوراللهی از بهترین بازیکنان ۳-۴ سال اخیر فوتبال ایران و بازیکن فیکس تیم ملی در دوران دو سرمربی پیشین، مارک ویلموتس و دراگان اسکوچیچ بوده و نقشی غیرقابل انکار در موفقیت تیم ملی در راه صعود به جام جهانی داشته است.
او حالا پس از حضور ثابت در تمام بازی‌های مقدماتی جام جهانی (به‌جز رقابتی که به واسط کرونا از دست داد) حالا در معرض از دست دادن اردوی سرنوشت‌سازی است که ممکن است در آن نفرات نهایی اعزامی به رقابت‌های جام جهانی معرفی بشوند.
ماجرای احمد نوراللهی را صبح در‌ مقاله دیگری منتشر کردیم؛ او هنوز موفق به دریافت ویزای اتریش نشده است. روال کار ملی‌پوشانی که در فهرست اولیه برای دریافت ویزا حضور داشتند چنین بود که کادرفنی سابق تیم ملی یک فهرست ۵۰ نفره را به فدراسیون‌ داده تا با معرفی آنها به سفارت اتریش اقدامات اولیه برای دریافت ویزا صورت بگیرد. سفارت اتریش به این بازیکنان در تهران وقت داد و آنها در زمان موردنظر در سفارتخانه حاضر شده و مدارک خود را بعد از مصاحبه تحویل سفارت اتریش دادند تا ویزای آنها در پاسپورت بخورد.
اما موضوع احمد نوراللهی کمی متفاوت بود؛ او که در امارات مشغول فعالیت است باید برای دریافت ویزا به سفارت اتریش در دبی می‌رفت؛ سفارتی شلوغ که برای گرفتن ویزا کار ساده‌ای در پیش ندارید و باید زودتر از زمانی که فدراسیون فوتبال برای این کار در نظر گرفته بود، اقدامات اولیه را برای دریافت وقت انجام بدهید.
از طرفی نوراللهی به دلیل آنکه در کشور امارات به بازی مشغول است، نمی‌توانست به ایران بیاید و همراه با دیگر بازیکنان شاغل در لیگ ایران به سفارت اتریش برود. چرا که سفارت پاسپورت بازیکنان را پیش خود نگه می‌داشت و آن وقت نوراللهی مجبور می‌شد در کوران رقابت‌های باشگاهی امارات، در ایران بماند.

در این شرایط با گذشت زمان و تغییرات پیش‌آمده در تمام ارکان تیم ملی این مسئله نیز آنطور که باید به آن توجه می‌شد، در دستور کار مسئولان اداری تیم ملی نبود تا نوراللهی در بن‌بستی عجیب قرار بگیرد. او در سراسر هفته گذشته در تماس‌های مکرر با فدراسیون فوتبال خواستار رسیدگی به این قضیه شده و فدراسیون فوتبال هم ظاهرا سه ایمیل مختلف به فدراسیون اتریش زده اما چیزی تغییر نکرده و نوراللهی همچنان نتوانسته برای حضور در سفارت وقت بگیرد.
حالا با انتشار خبر احتمال لغو سفر نوراللهی در سایت "ورزش سه"، مسئولان فدراسیون از امروز تلاش‌های تازه‌ای را برای انجام این موضوع به کار بسته‌اند و احتمالا فردا پای سفیر ایران در اتریش هم به این قضیه باز خواهد شد. با این حال ایجنت نوراللهی در امارات نیز تلاش می‌کند از طریق باشگاه الاهلی و شخص رییس باشگاه در این زمینه برای احمد کاری بکند و الا این بازیکن این سفر مهم را از دست خواهد داد.
هنوز واکنشی از سوی مسئولان تیم ملی پیرامون این اتفاق مشاهده‌ نشده و بازیکنی نیز برای جایگزینی نوراللهی اعلام نشده است اما این بازیکن نگران این اردو و البته آینده خود در تیم ملی است.

0 نظر

Powered by SinanSoft. © Tamashagar.