ورود اعضا

|

ثبت نام

خبر فوری :

نتایج زنده

Almere City

23ساعت44دقیقه مانده

Groningen

Dover Athletic

23ساعت44دقیقه مانده

Stevenage

Staines Town

23ساعت44دقیقه مانده

Maidenhead United

Heracles

23ساعت44دقیقه مانده

Jong De Graafschap

Sutton United

23ساعت44دقیقه مانده

Swindon Town

Weiche Flensburg

23ساعت44دقیقه مانده

Kolding IF

Sparta Nijkerk

23ساعت14دقیقه مانده

Go Ahead Eagles

Cardiff City

22ساعت44دقیقه مانده

Newport County

Genk

22ساعت44دقیقه مانده

Waasland-Beveren

Hertha Zehlendorf

22ساعت44دقیقه مانده

Blau-Weiß 90 Berlin

Thisted FC

22ساعت44دقیقه مانده

Vejgaard B

Osasuna

21ساعت44دقیقه مانده

Mirandes

Slagelse B&I

21ساعت44دقیقه مانده

FA 2000

Getafe

20ساعت44دقیقه مانده

Rayo Vallecano

Malaga

20ساعت44دقیقه مانده

Alcorcon

Tudelano

20ساعت44دقیقه مانده

UD Logrones

Troyes

10ساعت44دقیقه مانده

Strasbourg

Sturm Graz II (Aut)

10ساعت44دقیقه مانده

Union Saint-Gilloise

Leganes

10ساعت44دقیقه مانده

Real Madrid II

Doxa

10ساعت44دقیقه مانده

Paris SG

Rebecquoise

10ساعت44دقیقه مانده

RWDM 47 (Bel)

Ballymena United

10ساعت44دقیقه مانده

Institute

Alanyaspor

10ساعت44دقیقه مانده

Fatih Karagümrük

Puente Genil

7ساعت44دقیقه مانده

Central Cordoba

Burton Albion

7ساعت29دقیقه مانده

Newcastle United U21

Aveley (Eng)

7ساعت29دقیقه مانده

Dagenham & Redbridge

Chippenham Town

7ساعت29دقیقه مانده

Taunton Town

Wigan Athletic

7ساعت14دقیقه مانده

Preston North End

Bamber Bridge (Eng)

7ساعت14دقیقه مانده

Blackpool

Knockbreda

7ساعت14دقیقه مانده

Portadown

Chichester City

7ساعت14دقیقه مانده

Burgess Hill Town

Coalville Town

7ساعت14دقیقه مانده

Mickleover

Fleetwood Town

6ساعت44دقیقه مانده

Leeds United U21

Fuenlabrada

6ساعت44دقیقه مانده

Getafe

Carlisle United

6ساعت44دقیقه مانده

Halifax Town

Rotherham United

6ساعت44دقیقه مانده

Middlesbrough

Sunderland

6ساعت44دقیقه مانده

Hull City

Hyde United

6ساعت44دقیقه مانده

Grimsby Town

Vicenza

6ساعت44دقیقه مانده

Lecce

Cambuur

6ساعت14دقیقه مانده

FC Emmen

Berron (Esp)

6ساعت14دقیقه مانده

Ceares

Real Titánico

6ساعت14دقیقه مانده

Mosconia

Jablonec

5ساعت44دقیقه مانده

CSKA-Sofia

NAC Breda

5ساعت44دقیقه مانده

Lommel SK

Den Bosch

5ساعت44دقیقه مانده

Helmond Sport

Eindhoven FC

5ساعت44دقیقه مانده

Lierse K

Real Zaragoza

5ساعت44دقیقه مانده

Atromitos

Jeddeloh

5ساعت44دقیقه مانده

Atlas Delmenhorst

Real Valladolid

5ساعت44دقیقه مانده

Osasuna

Valencia

5ساعت44دقیقه مانده

Levante

Bourg-en-Bresse

5ساعت44دقیقه مانده

Annecy

Chambly

5ساعت44دقیقه مانده

Fleury 91

Creteil

5ساعت44دقیقه مانده

Red Star

Laval

5ساعت44دقیقه مانده

St Maur Lusitanos

Orleans

5ساعت44دقیقه مانده

St-Pryvé St-Hilaire

Kickers Emden

5ساعت44دقیقه مانده

Alemannia Aachen

Haro Deportivo (Esp)

5ساعت44دقیقه مانده

Racing Rioja

Hertha Wiesbach (Ger)

5ساعت44دقیقه مانده

Eintracht Trier (Ger)

Heracles

5ساعت29دقیقه مانده

RKC Waalwijk

صنعت نفت ابادان

5ساعت29دقیقه مانده

ماشین سازی

آلومینیوم اراک

5ساعت29دقیقه مانده

نفت مسجد سلیمان

گل گهر سیرجان

5ساعت29دقیقه مانده

نساجی مازندران

شهر خودرو

5ساعت29دقیقه مانده

فولاد

استقلال

5ساعت29دقیقه مانده

سپاهان

تراکتور

5ساعت29دقیقه مانده

سايپا

ذوب آهن

5ساعت29دقیقه مانده

مس رفسنجان

پیکان

5ساعت29دقیقه مانده

پرسپوليس

Hagen / ​Uthlede

5ساعت14دقیقه مانده

SV Werder Bremen II

Paderborn

5ساعت14دقیقه مانده

Nurnberg

Balingen (Ger)

5ساعت14دقیقه مانده

Barockstadt Fulda-Lehn.

Concarneau

5ساعت14دقیقه مانده

Vannes

Chateauroux

5ساعت14دقیقه مانده

C' Chartres

BK Frem

5ساعت14دقیقه مانده

Roskilde

Brabrand

5ساعت14دقیقه مانده

Skive

Rot Weiss Ahlen

5ساعت14دقیقه مانده

Rot-Weiß Erfurt

Bremer SV

5ساعت14دقیقه مانده

VfL Oldenburg

FK Krylya Sovetov Samara

4ساعت44دقیقه مانده

Spartak Moscow

Arsenal Tula

4ساعت44دقیقه مانده

Rubin Kazan

Espanyol

4ساعت44دقیقه مانده

Cadiz CF

Villefranche

4ساعت44دقیقه مانده

Thonon Évian

FSV Frankfurt

4ساعت44دقیقه مانده

Hanau 93

Paris SG

4ساعت44دقیقه مانده

Doxa

Borussia Dortmund

3ساعت44دقیقه مانده

Bologna

Fiorentina

3ساعت44دقیقه مانده

Virtus Verona

Metz

3ساعت44دقیقه مانده

UNFP (Fra)

Sampdoria

3ساعت44دقیقه مانده

Spezia

Dordrecht

3ساعت14دقیقه مانده

Fortuna Sittard

Næstved

2ساعت44دقیقه مانده

B 93

Kolkheti Poti

2ساعت44دقیقه مانده

Dinamo Zugdidi

Utrecht II

0ساعت44دقیقه مانده

TOP Oss

Las Palmas B

5 0

UD San Fernando

União de Leiria

0 0

Anadia

Vitkovice

0 0

Valasske Mezirici

Wycombe Wanderers

0 0

Hanwell Town (Eng)

Sturm Graz II (Aut)

0 0

Standard Liège

Hythe Town

1 2

Maidstone United

Hertha BSC

4 3

Liverpool

Beniganim

0 2

Castellon (Esp)

Vohwinkel (Ger)

0 0

TuRU 1880 Düsseldorf

Barcelona II

6 0

FE Grama

Algeciras (Esp)

2 3

Al Shabab

Kickers Offenbach

1 4

Rot-Weiss Essen

Palermo

1 0

Monopoli

Dalum IF

4 1

SfB-Oure

Vicenza

0 0

Virtus Verona

Salernitana

0 0

Fermana

APOEL

0 0

Al Nasr

Fiorentina

9 0

Levico

Hellas Verona

3 2

Modena

Pisa

1 0

Pro Sesto

Benevento

3 1

Reggina 1914

Bochum

1 2

Vitesse

Vitesse

0 0

Bochum

Rodinghausen

0 0

Utrecht II

زنده از سایت آنتن

صنعت نفت آبادان - ماشین سازی

هفته ۳۰ لیگ برتر ایران

21:15

زنده از سایت آنتن

آلومینیوم اراک - نفت‌ مسجدسلیمان

هفته ۳۰ لیگ برتر ایران

21:15

بیشتر
خبرگزاری تماشاگر - کارشناسی داوری دیدار ماشین سازی - پرسپولیس

کارشناسی داوری دیدار ماشین سازی - پرسپولیس

کارشناسی داوری دیدار ماشین سازی - پرسپولیس

  • کد خبر : 4086
  • زمان : 21:47 - 1400/04/30
  • بازديد : 4

بهترين ويدئوها

0 نظر

Powered by SinanSoft. © Tamashagar.