ورود اعضا

|

ثبت نام

خبر فوری :

نتایج زنده

Sparta Nijkerk

23ساعت41دقیقه مانده

Go Ahead Eagles

Cardiff City

23ساعت11دقیقه مانده

Newport County

Genk

23ساعت11دقیقه مانده

Waasland-Beveren

Hertha Zehlendorf

23ساعت11دقیقه مانده

Blau-Weiß 90 Berlin

Thisted FC

23ساعت11دقیقه مانده

Vejgaard B

Osasuna

22ساعت11دقیقه مانده

Mirandes

Slagelse B&I

22ساعت11دقیقه مانده

FA 2000

Getafe

21ساعت11دقیقه مانده

Rayo Vallecano

Malaga

21ساعت11دقیقه مانده

Alcorcon

Tudelano

21ساعت11دقیقه مانده

UD Logrones

Troyes

11ساعت11دقیقه مانده

Strasbourg

Sturm Graz II (Aut)

11ساعت11دقیقه مانده

Union Saint-Gilloise

Leganes

11ساعت11دقیقه مانده

Real Madrid II

Doxa

11ساعت11دقیقه مانده

Paris SG

Rebecquoise

11ساعت11دقیقه مانده

RWDM 47 (Bel)

Ballymena United

11ساعت11دقیقه مانده

Institute

Alanyaspor

11ساعت11دقیقه مانده

Fatih Karagümrük

Puente Genil

8ساعت11دقیقه مانده

Central Cordoba

Burton Albion

7ساعت56دقیقه مانده

Newcastle United U21

Aveley (Eng)

7ساعت56دقیقه مانده

Dagenham & Redbridge

Chippenham Town

7ساعت56دقیقه مانده

Taunton Town

Wigan Athletic

7ساعت41دقیقه مانده

Preston North End

Bamber Bridge (Eng)

7ساعت41دقیقه مانده

Blackpool

Knockbreda

7ساعت41دقیقه مانده

Portadown

Chichester City

7ساعت41دقیقه مانده

Burgess Hill Town

Coalville Town

7ساعت41دقیقه مانده

Mickleover

Fleetwood Town

7ساعت11دقیقه مانده

Leeds United U21

Fuenlabrada

7ساعت11دقیقه مانده

Getafe

Carlisle United

7ساعت11دقیقه مانده

Halifax Town

Rotherham United

7ساعت11دقیقه مانده

Middlesbrough

Sunderland

7ساعت11دقیقه مانده

Hull City

Hyde United

7ساعت11دقیقه مانده

Grimsby Town

Vicenza

7ساعت11دقیقه مانده

Lecce

Cambuur

6ساعت41دقیقه مانده

FC Emmen

Berron (Esp)

6ساعت41دقیقه مانده

Ceares

Real Titánico

6ساعت41دقیقه مانده

Mosconia

Jablonec

6ساعت11دقیقه مانده

CSKA-Sofia

NAC Breda

6ساعت11دقیقه مانده

Lommel SK

Den Bosch

6ساعت11دقیقه مانده

Helmond Sport

Eindhoven FC

6ساعت11دقیقه مانده

Lierse K

Real Zaragoza

6ساعت11دقیقه مانده

Atromitos

Jeddeloh

6ساعت11دقیقه مانده

Atlas Delmenhorst

Real Valladolid

6ساعت11دقیقه مانده

Osasuna

Valencia

6ساعت11دقیقه مانده

Levante

Bourg-en-Bresse

6ساعت11دقیقه مانده

Annecy

Chambly

6ساعت11دقیقه مانده

Fleury 91

Creteil

6ساعت11دقیقه مانده

Red Star

Laval

6ساعت11دقیقه مانده

St Maur Lusitanos

Orleans

6ساعت11دقیقه مانده

St-Pryvé St-Hilaire

Kickers Emden

6ساعت11دقیقه مانده

Alemannia Aachen

Haro Deportivo (Esp)

6ساعت11دقیقه مانده

Racing Rioja

Hertha Wiesbach (Ger)

6ساعت11دقیقه مانده

Eintracht Trier (Ger)

Heracles

5ساعت56دقیقه مانده

RKC Waalwijk

صنعت نفت ابادان

5ساعت56دقیقه مانده

ماشین سازی

آلومینیوم اراک

5ساعت56دقیقه مانده

نفت مسجد سلیمان

گل گهر سیرجان

5ساعت56دقیقه مانده

نساجی مازندران

شهر خودرو

5ساعت56دقیقه مانده

فولاد

استقلال

5ساعت56دقیقه مانده

سپاهان

تراکتور

5ساعت56دقیقه مانده

سايپا

ذوب آهن

5ساعت56دقیقه مانده

مس رفسنجان

پیکان

5ساعت56دقیقه مانده

پرسپوليس

Hagen / ​Uthlede

5ساعت41دقیقه مانده

SV Werder Bremen II

Paderborn

5ساعت41دقیقه مانده

Nurnberg

Balingen (Ger)

5ساعت41دقیقه مانده

Barockstadt Fulda-Lehn.

Concarneau

5ساعت41دقیقه مانده

Vannes

Chateauroux

5ساعت41دقیقه مانده

C' Chartres

BK Frem

5ساعت41دقیقه مانده

Roskilde

Brabrand

5ساعت41دقیقه مانده

Skive

Rot Weiss Ahlen

5ساعت41دقیقه مانده

Rot-Weiß Erfurt

Bremer SV

5ساعت41دقیقه مانده

VfL Oldenburg

FK Krylya Sovetov Samara

5ساعت11دقیقه مانده

Spartak Moscow

Arsenal Tula

5ساعت11دقیقه مانده

Rubin Kazan

Espanyol

5ساعت11دقیقه مانده

Cadiz CF

Villefranche

5ساعت11دقیقه مانده

Thonon Évian

FSV Frankfurt

5ساعت11دقیقه مانده

Hanau 93

Paris SG

5ساعت11دقیقه مانده

Doxa

Borussia Dortmund

4ساعت11دقیقه مانده

Bologna

Fiorentina

4ساعت11دقیقه مانده

Virtus Verona

Metz

4ساعت11دقیقه مانده

UNFP (Fra)

Sampdoria

4ساعت11دقیقه مانده

Spezia

Dordrecht

3ساعت41دقیقه مانده

Fortuna Sittard

Næstved

3ساعت11دقیقه مانده

B 93

Kolkheti Poti

3ساعت11دقیقه مانده

Dinamo Zugdidi

Utrecht II

1ساعت11دقیقه مانده

TOP Oss

Las Palmas B

5 0

UD San Fernando

União de Leiria

0 0

Anadia

Vitkovice

0 0

Valasske Mezirici

Wycombe Wanderers

0 0

Hanwell Town (Eng)

Sturm Graz II (Aut)

0 0

Standard Liège

Hythe Town

1 2

Maidstone United

Hertha BSC

4 3

Liverpool

Beniganim

0 2

Castellon (Esp)

Vohwinkel (Ger)

0 0

TuRU 1880 Düsseldorf

Barcelona II

6 0

FE Grama

Algeciras (Esp)

2 3

Al Shabab

Kickers Offenbach

1 4

Rot-Weiss Essen

Palermo

1 0

Monopoli

Dalum IF

4 1

SfB-Oure

Vicenza

0 0

Virtus Verona

Salernitana

0 0

Fermana

APOEL

0 0

Al Nasr

Fiorentina

9 0

Levico

Hellas Verona

3 2

Modena

Pisa

1 0

Pro Sesto

Benevento

3 1

Reggina 1914

Bochum

1 2

Vitesse

Vitesse

0 0

Bochum

Rodinghausen

0 0

Utrecht II

Philadelphia Union

0 0

Wrexham

زنده از سایت آنتن

صنعت نفت آبادان - ماشین سازی

هفته ۳۰ لیگ برتر ایران

21:15

زنده از سایت آنتن

آلومینیوم اراک - نفت‌ مسجدسلیمان

هفته ۳۰ لیگ برتر ایران

21:15

بیشتر
خبرگزاری تماشاگر - آزادکاران ایران با ۳ مدال طلا و یک برنز چهارم شدند

آزادکاران ایران با ۳ مدال طلا و یک برنز چهارم شدند

خبرگزاری تماشاگر - تیم کشتی آزاد نوجوانان در پایان رقابت های کشتی قهرمانی جهان در مجارستان صاحب ۳ مدال طلا، یک مدال برنز و ۲ عنوان پنجمی شد.

  • کد خبر: 66143
  • 1400/04/31
  • بازدید: 14254

به گزارش "ورزش سه" به نقل از خبرگزاری مهر، رقابت‌های کشتی آزاد نوجوانان قهرمانی جهان روزهای ۲۸ تا ۳۰ تیرماه در شهر بوداپست مجارستان برگزار شد و در پایان تیم ایران توسط علی خرم دل در وزن ۵۱ کیلوگرم، سید حسن اسماعیل نژاد در وزن ۷۱ کیلوگرم و امیررضا معصومی در وزن ۱۱۰ کیلوگرم به مدال طلا و علی رضایی در وزن ۶۵ کیلوگرم به مدال برنز دست یافت. شهداد خسروی و محمدرضا شاکری در اوزان ۵۵ و ۶۰ کیلوگرم نیز پنجم شدند.
 
در رده بندی تیمی این مسابقات هند با ۱۴۷ امتیاز قهرمان شد و تیم‌های آمریکا، روسیه و ایران به ترتیب با ۱۴۳، ۱۴۰ و ۱۱۶ امتیاز دوم تا چهارم شدند.
 
نتایج نمایندگان کشورمان به شرح زیر است:
در وزن ۴۵ کیلوگرم حسین احمدی در دور نخست با نتیجه ۵ بر ۳ مغلوب رحمان اف آلان از قرقیزستان شد و با توجه به شکست این کشتی گیر در مرحله نیمه نهایی، احمدی از دور رقابت‌ها کنار رفت.
در وزن ۴۸ کیلوگرم علی یحیی پور در دور نخست با نتیجه ۱۰ بر صفر آرتیومیج بوگوسلاوسکی از لیتوانی را مغلوب کرد وی در دور دوم مقابل نوردانات آیتانوف از قزاقستان با نتیجه ۲ بر صفر و ضربه فنی مغلوب شد و با توجه به شکست این کشتی گیر در مرحله نیمه نهایی، یحیی پور از دور رقابت‌ها کنار رفت.
در وزن ۵۱ کیلوگرم علی خرم دل در دور اول با نتیجه ۱۰ بر صفر آدریان سیکورا از لهستان را مغلوب کرد. وی در دور دوم و در مرحله یک چهارم نهایی مقابل المان ممدوف از آذربایجان با نتیجه ۱۰ بر صفر به برتری دست یافت و راهی مرحله نیمه نهایی شد. خرم دل در این مرحله با نتیجه ۶ بر صفر چیراگ از هند را از پیش رو برداشت و راهی دیدار فینال شد. وی در این دیدار نودیربک جومانازاروف از ازبکستان را با نتیجه ۲ بر صفر مغلوب کرد و به مدال طلا دست یافت.
در وزن ۵۵ کیلوگرم شهداد خسروی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با نتیجه ۱۰ بر صفر از سد دمتیتری کاراستویانوف از مولداوی گذشت. وی در دور سوم و در مرحله یکچهارم نهایی مقابل ماگومد بایتوکایف از روسیه با نتیجه ۸ بر ۳ مغلوب شد و با توجه به حضور این کشتی گیر در دیدار فینال، خسروی به گروه بازنده‌ها رفت. وی در این گروه با نتیجه ۷ بر ۳ بنجامین بوجت از رومانی را مغلوب کرد و به دیدار رده بندی راه یافت. خسروی در این دیدار با نتیجه ۵ بر ۲ مغلوب عبداله توپراک از ترکیه شد و به عنوان پنجم رسید.
در وزن ۶۰ کیلوگرم

اخبار مرتبط

  • تیلور، بزرگ‌ترین رقیب حسن یزدانی در راه تاریخسازی

    بیشتر...
  • 6 امید طلایی ایران در المپیک توکیو(عکس) 

    بیشتر...
  • ماجرای مرموز دستبندهای محمدبنا!(عکس)

    بیشتر...

محمدرضا شاکری در دور اول مقابل دالگات عبدالکادیروف از روسیه با نتیجه ۷ بر ۶ به برتری دست یافت وی در دور دوم مقابل سینگ جاسکاران از هند با نتیجه ۶ بر ۲ مغلوب شد و با توجه به حضور این کشتی گیر در دیدار فینال، شاکری به گروه بازنده‌ها رفت. وی ابتدا در این گروه با نتیجه ۱۲ بر ۱ گابریل اوجوگ از مولداوی را مغلوب کرد و در دور بعد نیز با نتیجه ۷ بر ۲ از سد گئورگی آبولاشویلی از گرجستان گذشت و به دیدار رده بندی راه یافت. شاکری در این دیدار مقابل عبدالرحمن ابراهیم اف از آذربایجان با نتیجه ۸ بر ۷ مغلوب و پنجم شد.
در وزن ۶۵ کیلوگرم علی رضایی در دور اول با نتیجه ۸ بر ۲ آنوشاوان بارسقیان از ارمنستان را از پیش رو برداشت. وی در دور دوم با نتیجه ۱۰ بر صفر آکمال سایدوف از ازبکستان را مغلوب کرد و به مرحله یک چهارم نهایی راه یافت. رضایی در این مرحله ویشال از هند را با نتیجه ۷ بر ۳ از پیش رو برداشت و راهی مرحله نیمه نهایی شد. وی در این مرحله با نتیجه ۶ بر ۶ مغلوب گئورگی گوگریتچیانی از گرجستان شد و به دیدار رده بندی رفت. رضایی در این با نتیجه ۱۰ بر صفر دیانکو دیانکوف از بلغارستان را از پیش رو برداشت و به مدال برنز دست یافت.
در وزن ۷۱ کیلوگرم سیدحسن اسماعیل نژاد در دور نخست با نتیجه ۱۲ بر ۲ از سد گئورگی ناتوبیدزه از گرجستان گذشت وی در دور دوم نیز با نتیجه ۱۰ بر صفر تچاریس کوگیومتسید از یونان را از پیش رو برداشت و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. اسماعیل نژاد در این مرحله رائول کاسو از ایتالیا را با نتیجه ۵ بر ۳ مغلوب کرد و راهی مرحله نیمه نهایی شد. وی در این مرحله یرخان بکسلطان اف از قزاقستان را با نتیجه ۵ بر ۱ شکست داد و راهی دیدار فینال شد. اسماعیل نژاد در این دیدار با نتیجه ۳ بر ۱ از سد احمد موسایف از روسیه گذشت و به مدال طلا دست یافت.
در وزن ۸۰ کیلوگرم مجید باقری پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه ۱۱ بر ۵ مغلوب الکساندر مامروش از اوکراین شد و با توجه به شکست این کشتی گیر در دیدار بعد، باقری از دور رقابت‌ها کنار رفت.
در وزن ۹۲ کیلوگرم ابوالفضل یاراحمدی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با نتیجه ۱۰ بر صفر مغلوب گئورگین تریپون از رومانی شد و با توجه به شکست این کشتی گیر در دور بعد، یاراحمدی حذف شد.
در وزن ۱۱۰ کیلوگرم امیررضا معصومی پس از استراحت در دور اول در دور دوم مقابل کساوری کامینسکی از لهستان با نتیجه ۱۰ بر صفر به پیروزی رسید وی در دور سوم نیز با نتیجه ۱۰ بر صفر آینازار بازاربایف از ازبکستان را مغلوب کرد و راهی دیدار نیمه نهایی شد. معصومی در این دیدار با نتیجه ۵ بر ۱ از سد ایلیا ژیبالوف از روسیه گذشت و راهی دیدار فینال شد. وی در دیدار فینال مقابل جیمز مولن از آمریکا با نتیجه ۱۰ بر صفر به برتری رسید و به مدال طلا دست یافت.
رده بندی انفرادی و تیمی این مسابقات به شرح زیر است:
 
۴۵ کیلوگرم: ۱- بوون باسیت (آمریکا) ۲- علیخان آشینوف (روسیه) ۳- ایمرونبک رحمانوف (قرقیزستان) و امیدجان اسکندراف (ازبکستان) … ۱۲- حسین احمدی (ایران)
۴۸ کیلوگرم: ۱- امان (هند) ۲- لوک لیلداهل (آمریکا) ۳- نوردانات آیتانوف (قزاقستان) و سارگیس بگویان (ارمنستان) … ۸- علی یحیی پور (ایران)
۵۱ کیلوگرم: ۱- علی خرم دل (ایران) ۲- نودیربک جومانازاروف (ازبکستان) ۳- ناتانل جسورگا (آمریکا) و چیراگ (هند)
۵۵ کیلوگرم: ۱- ماگومد بایتوکایف (روسیه) ۲- آبدینور نورلانبک (قزاقستان) ۳- جاوید جاوید اف (آذربایجان) و عبداله توپراک (ترکیه) ۵- شهداد خسروی (ایران)
۶۰ کیلوگرم: ۱- کامران بک کاداموف (ازبکستان) ۲- سینگ جاسکاران (هند) ۳- الکس گومباس (مجارستان) و عبدالرحمن ابراهیم اف (آذربایجان) ۵- محمدرضا شاکری (ایران)
۶۵ کیلوگرم: ۱- می یر شاپیرو (آمریکا) ۲- گئورگی گوگریتچیانی (گرجستان) ۳- حبیب زاوربکوف (روسیه) و علی رضایی (ایران)
۷۱ کیلوگرم: ۱- سیدحسن اسماعیل نژاد (ایران) ۲- احمد موسایف (روسیه) ۳- جایدیپ (هند) و یرخان بکسلطان اف (قزاقستان)
۸۰ کیلوگرم: ۱- ساگار جاگلان (هند) ۲- جمیز رولی (آمریکا) ۳- مصطفی گادجی مالاچ دبیراف (روسیه) و تورنیکه سامخارادزه (گرجستان) … ۱۴- مجید باقری (ایران)
۹۲ کیلوگرم: ۱- ریفات گیداک (ترکیه) ۲- ژوریک ژویف (روسیه) ۳- یوسف دورسانوف (آذربایجان) و کامیل کوراگلیف (قزاقستان) … ۱۷- ابوالفضل یاراحمدی (ایران)
۱۱۰ کیلوگرم: ۱- امیررضا معصومی (ایران) ۲- جیمز مولن (آمریکا) ۳- ساهیل (هند) و ایلیا ژیبالوف (روسیه)
رده بندی تیمی: ۱- هند ۱۴۷ امتیاز ۲- آمریکا ۱۴۳ امتیاز ۳- روسیه ۱۴۰ امتیاز ۴- ایران ۱۱۶ امتیاز ۵- قزاقستان ۱۰۱ امتیاز ۶- آذربایجان ۸۹ امتیاز ۷- گرجستان ۷۳ امتیاز ۸- ازبکستان ۷۰ امتیاز ۹- ترکیه ۶۶ امتیاز ۱۰- ارمنستان ۴۱ امتیاز
 
 

منبع: ورزش 3
0 نظر

ترین ها
تقابل بازماندگان ایران و امریکا در جام جهانی (عکس)
تقابل بازماندگان ایران و امریکا در جام جهانی (عکس)

خبرگزاری تماشاگر - صبح امروز به وقت تهران تیم ملی بسکتبال ایران در دومین دیدار خود در توکیو به مصاف امریکا رفت که تقابل دو بازیکن محبوب و امتیاز آور دو تیم سعنی حدادی و دورنت جذاب بود.

تاریخ: 1400/05/06 بازدید: 14,999
شگفتی بزرگ المپیک؛ شکست جوکوویچ، نوله به فینال نرسید!
شگفتی بزرگ المپیک؛ شکست جوکوویچ، نوله به فینال نرسید!

خبرگزاری تماشاگر - نواک جوکوویچ شماره 1 تنیس دنیا با شکست از الکساندر زِورف نتوانست به فینال تنیس المپیک برسد تا شگفتی بزرگی رقم بخورد.

تاریخ: 1400/05/08 بازدید: 14,999
ذوب‌آهن: مگر لیگ برنامه ستاره‌ساز است

خبرگزاری تماشاگر - باشگاه ذوب‌آهن به شدت نگران اتفاقاتی است که پیش از دیدار تراکتور و سایپا در تبریز در حال رخ دادن است.

تاریخ: 1400/05/08 بازدید: 14,999
Powered by SinanSoft. © Tamashagar.