ورود اعضا

|

ثبت نام

خبر فوری :

نتایج زنده

Lokomotiv Moscow

0 0

Johor Darul Ta'zim

مس کرمان

1 0

استقلال

صنعت نفت ابادان

0 0

هوادار

Buducnost

0 1

Metalac GM

Ufa

0 0

Lokomotiv

Vorskla

0 0

Olympic

Dinamo Moscow

1 0

Arda

Baltika

0 0

Akron Tolyatti (Rus)

Podbeskidzie

0 1

Inhulets'

Östersunds FK

0 2

HB Køge

مس رفسنجان

0 0

ذوب آهن

پیکان

0 0

نفت مسجد سلیمان

Makedonija GjP

0 2

Spartak Varna

Liefering

0 0

LASK II

Prva Iskra

0 0

Karlovac

Torpedo Moskva

0 1

Krasnodar II

Aucas

1 4

LDU-Cuenca

Akron Tolyatti (Rus)

0 0

Baltika

Mura

0 0

Dnipro-1

D.C. United\t

0 0

Vancouver Whitecaps

Vancouver Whitecaps

1 1

D.C. United\t

Orlando City

2 0

Minnesota United

Lyon

0 0

Brest

Lens

0 1

Nice

Montpellier

1 3

PSG

AS Roma

1 2

Cremonese

Rennes

3 0

Strasbourg

Monaco

3 2

Auxerre

Real Betis

1 2

Barcelona

Union Saint-Gilloise

1 0

Antwerp

آنتن

النصر دبی - الفتح

لیگ حرفه‌ای عربستان

18:30

آنتن

بایرلورکوزن - آگزبورگ

هفته ۴ بوندسلیگا آلمان

23:00

بیشتر
خبرگزاری تماشاگر - معرفی نفرات برتر راند نخست مسابقات اتومبیلرانی سرعت

معرفی نفرات برتر راند نخست مسابقات اتومبیلرانی سرعت

خبرگزاری تماشاگر - نفرات برتر راند نخست مسابقات اتومبیلرانی سرعت معرفی شدند.

  • کد خبر: 138505
  • 1401/02/25
  • بازدید:
  • 113

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی، راند نخست مسابقات اتومبیلرانی سرعت قهرمانی کشور صبح روز جمعه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ در پیست اتومبیلرانی مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار شد.
برای نخستین‌بار پس از دو سال این مسابقات با حضور تماشاگران برگزار و بلیت فروشی این مسابقه به صورت الکترونیکی و از طریق سایت فدراسیون انجام شد.

اخبار مرتبط

  • سی و یکمین دوره مسابقات بدمینتون دهه فجر افتتاح شد

    بیشتر...
  • پیام حکم وزیر ورزش برای نایب رئیس مهدی تاج چیست؟

    بیشتر...
  • وزیر ورزش احکام مهدی محمدنبی و عاصم یوسفی را اهدا کرد

    بیشتر...


حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان با حضور در پیست مجموعه ورزشی آزادی، شاهد برگزاری این رقابت‌ها بود.
دور اول این مسابقات در ۸ کلاس با حضور ۸۰ راننده از سراسر کشور برگزار شد.
نفرات برتر کلاس‌های مختلف به شرح زیر است: کلاس ۲۰۶ مقدماتی: ۱- عبدالعزیز راشدی ۲- امین شیرالی پور ۳- میلاد فتاحی کلاس پراید اختصاصی: ۱- سپهر آجودانی ۲- علی فاضلی ۳- مهیار کمایی کلاس BP اختصاصی: ۱- علی شیرزاد ۲- سعید صادقی ژاله ۳- علیرضا مبارکی کلاس ۲۰۶ اختصاصی: ۱- شروین یگانه ۲- شایان افتخاری ۳- اصغر خداداد کلاس پراید GT: 1- مجتبی مهری ۲- سجاد علما ۳- محسن صمدی کلاس GT1600: 1- شروین یگانه ۲- پرهام زربافی ۳- شایان افتخاری کلاس توربو: ۱- محمدجواد نتاج ۲- امیرکیا زمانی ۳- محمدرضا محرابی کلاس GT2000: 1- پرهام زربافی ۲- شروین یگانه ۳- محمد مهری

منبع: مهر
0 نظر

ترین ها
تعطیلی پیست‌های اسکی دیزین و دربند سر
تعطیلی پیست‌های اسکی دیزین و دربند سر

خبرگزاری تماشاگر - پیست‌های اسکی دیزین و دربندسر به علت ریزش بهمن تعطیل شد.

تاریخ: 1401/11/12 بازدید: 65
تارتار: مساوی عادلانه بود
تارتار: مساوی عادلانه بود

خبرگزاری تماشاگر - سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت: اگر استرس به خاطر نتایج چند هفته گذشته بر بازیکنان ما حاکم نبود می‌توانستیم بهتر عمل کنیم.

تاریخ: 1401/11/13 بازدید: 0
یحیی رضایت داد؛ نعمتی به تمرین پرسپولیس برگشت

خبرگزاری تماشاگر - هافبک پرسپولیس با رضایت کادرفنی پرسپولیس به تمرینات این تیم بازگشت

تاریخ: 1401/11/13 بازدید: 0
Powered by SinanSoft. © Tamashagar.