ورود اعضا

|

ثبت نام

خبر فوری :

نتایج زنده

0 0

0 0

0 0

0 0

0 0

0 0

0 0

0 0

0 0

0 0

0 0

0 0

0 0

0 0

0 0

0 0

0 0

0 0

0 0

0 0

0 0

0 0

0 0

0 0

0 0

0 0

0 0

0 0

0 0

خبرگزاری تماشاگر - توضیح وحید شمسایی درباره جذب دستیار خارجی

توضیح وحید شمسایی درباره جذب دستیار خارجی

خبرگزاری تماشاگر - سرمربی تیم ملی فوتسال از برنامه‌های خود برای آینده فوتسال ایران صحبت کرد.

 • کد خبر: 115575
 • 1400/10/23
 • بازدید: 14254

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، وحید شمسایی درباره انتخابش به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال گفت: مباحث اصلی ما در جلسات با رییس، دبیرکل و گروه فنی فدراسیون فوتبال درباره پایه‌‎گذاری مناسب برای آینده تیم ملی فوتسال بوده است. خوشبختانه دیدگاه رییس فدراسیون نیز به همین سمت و سو است. یک دوره در سال ۲۰۰۵ این کار را انجام دادیم و دو الی سه سال ضرر آن را به جان خریدیم، اما سال ۲۰۱۶ به هدف و خواسته مورد نظرمان رسیدیم و ۱۰ الی ۱۱ سال از بازیکنانی که برایشان آینده‌نگری کرده بودیم به خوبی استفاده کردیم.
وی ادامه داد: همین بازیکنان موفق به کسب افتخارات متعدد شدند و اکنون با تفکری که فدراسیون فوتبال و خودم داریم، مایلم تا مسیر تیم‌های پایه تا رده زیر ۱۹ سال و از ۱۹ تا ۲۳ سال شکل بگیرد. چراکه لیگ ما از نظر سنی نسبتاً مسن است و تزریق بازیکنان جوان

اخبار مرتبط

 • سفر تیم ملی فوتسال زنان به تاجیکستان

  بیشتر...
 • دست به دعا برای بازگشت رضا امانی (عکس)

  بیشتر...
 • پرواز کراپ به رده دوم با شکست صدرنشین/ مس در حضور شمسایی باخت

  بیشتر...

کمی زمان می‌برد. البته تمام و کمال پای این تصمیم خواهیم ایستاد. یک اصطلاحی دارم که می‌گویم "آمدیم تا بسوزیم و بسازیم". وحید شمسایی باشد یا نباشد، مهم آن ساختاری است که بر پایه تفکرات برنامه محور و با پشتوانه‌سازی حتی به قیمت از دست دادن یک جام یا تورنمنت پیش برود.
تیم ملی فوتسال ایران تصریح کرد: اگرنه نمی‌توانیم در آینده موفق باشیم. به این منظور گروه کادر فنی بسیار باکیفیت را در نظر گرفتیم تا مسیر را هموار کنیم. از دکتر شهاب سفال‌منش که از مدرسان AFC و FIFA و ساکن کانادا است خواهش کردم تا به ایران بیاید و دو کار را انجام بدهد. سفال‌منش هم از نظر کارهای فیزیکی و بدنسازی قوی است و هم در طراحی تمرین. البته در حال مذاکره با یک تمرین دهنده تخصصی هستیم و با رییس فدراسیون درباره نیاز به یک تمرین دهنده سطح بالا صحبت کردم. مصطفی نظری نیز که بهترین دروازه بان سال ۲۰۰۹ جهان بوده و عناوین بسیار زیادی دارد. در نهایت هدف ما این است که در کنار هم برای تیم ملی فوتسال بزرگسالان نسل‌سازی کنیم و پای این مسئله هم بایستیم و هیچ ترسی هم از آن نداریم.
شمسایی در ادامه اظهار داشت: پس از صحبت با رییس فدراسیون ارتباطات مختلفی با مربیان خارجی برقرار کردیم. بسیاری از دوستان هم که سابقه ارتباط با مربیان را داشتند برای کمک تماس گرفتند، اما در نهایت خودم به سفال منش گفتم که کارها را پیش ببرد. حتی شب گذشته از طریق فضای مجازی به صورت چهار نفره مذاکره‌ای داشتیم و سفال منش نیز صحبت و مسیر پیش‌رو را برایشان ترجمه و تشریح کرد. در واقع در حال مذاکره با گزینه‌هایی هستیم که می‌توانند تاثیرگذار باشند. امیدواریم به روزهای خوش برسیم، سختی‌های زیادی وجود دارد اما اطمینان دارم که برنامه طولانی مدت می‌تواند مسیر فوتسال ایران را تضمین کند.

منبع: مهر
0 نظر

ترین ها
موفقیت «صفی» در تنیس نمایی از توانمندی ورزش بانوان ایران است
موفقیت «صفی» در تنیس نمایی از توانمندی ورزش بانوان ایران است

خبرگزاری تماشاگر - معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان گفت: موفقیت مشکات الزهرا صفی در تنیس، نمایی دیگر از توانمندی ورزش بانوان ایران است.

تاریخ: 1400/10/27 بازدید: 14,999
گل دیدنی انصاری فرد نامزد بهترین گل هفته سوپرلیگ یونان+فیلم
گل دیدنی انصاری فرد نامزد بهترین گل هفته سوپرلیگ یونان+فیلم

خبرگزاری تماشاگر - به گزارش خبرگزاری فارس، از هفته هجدهم رقابت های سوپرلیگ یونان، آاک آتن میزبان پانایتولیکوس بود و با نتیجه دو بر یک شکست خورد در این بازی کریم انصاری فرد تک گل آاک آتن را در دقیقه 44 به ثمر رساند

تاریخ: 1400/10/28 بازدید: 14,999
پاسخ دقیقی به بیژن طاهری؛‌ از ایشان ناراحتم

خبرگزاری تماشاگر - مدیر تیم فوتبال پیکان گفت: هیچ تقابلی با باشگاه استقلال و اعضای آن نداریم اما می‌خواهیم در خصوص مسائل مربوط به کرونایی‌شدن استقلال شفاف‌سازی شود.

تاریخ: 1400/10/28 بازدید: 14,999
Powered by SinanSoft. © Tamashagar.